Букмекер BetVictor віддасть мільйон фунтів тому, хто вгадає автора і хвилину першого гола фіналу Євро-2016

Рейтинг Букмекерів

Напередодні чемпіонату Європи, що стартує 10-го червня з футболу букмекер BetVictor оголосив, що клієнт контори, який вірно вгадає хвилину і автора першого гола фінального матчу турніру, отримає 1 мільйон фунтів британської корони.

Якщо переможців буде декілька, призовий фонд буде поділений

Якщо переможців буде декілька, призовий фонд буде поділений

В  акції The Million Pound Goal можуть взяти участь як діючі, так і нові клієнти контори з Великобританії, які за час турніру зроблять ставки в розмірі п’яти або більше фунтів. Якщо жоден з гравців не зможе дати точну відповідь, то переможцем буде визнаний той, чия відповідь буде найближчою до вірної.

«Наше послання до чемпіонату Європи гранично просте. Ми продовжимо пропонувати тим, хто ставить на футбол найкращі коефіцієнти. Але також ми віддамо мільйон фунтів в день фіналу турніру. Не має значення, чи буде забитий гол в додатковий час, чи буде це автогол на першій хвилині, серія пенальті або удар зльоту з 30-ти ярдів. Гол залишається голом. Якщо він буде першим у фіналі, який відбудеться 10-го липня, щасливий клієнт BetVictor може виграти один мільйон англійських фунтів», заявив директор спортивного букмекера компанії Метт Скерротт.

The Million Pound Goal – перша рекламна кампанія букмекера, розроблена у співпраці з креативним агентством Mr President.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?