Букмекер Betsson готовий заплатити $13 млн заради отримання німецької ліцензії

Рейтинг Букмекерів

Діюча на підставі ліцензії Мальти європейська букмекерська компанія Betsson вирішила «побалувати» владу Німеччини та заплатити в скарбницю цієї держави близько 113 млн шведських крон (близько $13,2 млн) податкових виплат.

Букмекер дуже не хоче упустити німецький ринок

Букмекер дуже не хоче упустити німецький ринок

Компанія не вважає однозначною необхідність настільки безпрецедентно великих попередніх податкових виплат, однак хоче справити позитивне враження на німецьку владу з метою подальшого безпроблемного отримання в Німеччині місцевої національної ліцензії на ведення грального бізнесу, повідомляє SBC News.

«Betsson як і раніше вважає, що не підлягає податковій відповідальності, але вважає за краще здійснити дані податкові виплати, щоб уникнути негативних наслідків при отриманні в майбутньому ліцензії», – сказано в офіційній заяві компанії, чия штаб-квартира розташована в шведському Стокгольмі.

У найближчому майбутньому влада Німеччини випустить обмежену кількість ліцензій (20) на здійснення букмекерської діяльності на території країни, і, йдучи за логікою Betsson, компанія буде мати перевагу перед конкурентами.

Betsson підкреслює, що німецький ринок ставок на спорт в інтернеті дуже привабливий, і не бажає втратити настільки «ласий шматок». Компанія самостійно скалькулювала суму виплат, готова подати декларацію за період з 1-го липня 2012-го року по 31-ше грудня 2015-го і надалі буде практикувати таку звітність щокварталу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?