Букмекер Bet365 визнаний кращим оператором року

Рейтинг Букмекерів

У лондонському клубі Playboy Club відбулася церемонія нагородження кращих представників букмекерської індустрії Betting on Football Awards. Кращим букмекером року визнана компанія Bet365, повідомляє SBC News.

Компанія Bet365 повторила власний успіх торішньої давності

Компанія Bet365 повторила власний успіх торішньої давності

Весела атмосфера, гумор, призи, «гарячі» дівчата і еліта букмекерського ринку наповнили залу лондонського клубу. Незважаючи на жорстку конкуренцію з Sky Bet і Unibet, переможцем у номінації «Кращий букмекер року» стала британська компанія Bet365. Однак, Sky Bet не залишилася без нагороди. Букмекерська компанія була визнана кращою серед мобільних беттинг-операторів, а також завоювала титул кращого спонсорського партнера (за співпрацю з Чемпіоншип, другим за значимістю футбольним дивізіоном Англії).

У виборі кращих серед представників букмекерського бізнесу брали участь експерти індустрії, які цього року відвідали конференцію Betting on Football Conference, організовану агентством SBC.

Кращою маркетинговою компанією була визнана кооперація між букмекером Ladbrokes і міжнародною мережею піцерій Papa Johns. Кращим фентезі-продуктом став сайт Fantasybet.

Пропонуємо ознайомитися з рештою переможців:

«Кращі інновації» – Betgenius.

«Краща партнерська програма» – Oddschecker.

«Кращий постачальник даних» – Betradar.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?