Бухгалтер вкрав у клієнтів $780 тисяч і витратив їх на азартні ігри

Рейтинг Букмекерів

Бухгалтер з австралійського міста Аліс-Спрінгс визнав себе винним в крадіжці $780 тис. у організацій корінних народів Центральної Австралії. Вкрадені гроші він витрачав на азартні ігри.

Бухгалтер Жубер підробляв фінансову звітність і перечислював чужі гроші на свій рахунок

Бухгалтер Жубер підробляв фінансову звітність і перечислював чужі гроші на свій рахунок

У Верховному суді Аліс-Спрінгса відбулося слухання справи про крадіжку $780 тис. Обвинувачений, 46-річний Йохан Жубер, підозрюється в тому, що в період з 2010-го по 2014-й роки вкрав ці гроші, працюючи бухгалтером місцевої фірми Centre Accounting Services (CAS), повідомляє ABC. Нині компанія не функціонує.

Згідно із обвинуваченням, пан Жубер перераховував кошти з банківських рахунків своїх клієнтів безпосередньо на свій рахунок. Крім того, він підробляв фінансову звітність потерпілих компаній. При цьому він користувався довірою у своїх клієнтів, будучи єдиною особою, яка мала право доступу до їх бухгалтерських рахунків. Обвинувачений витрачав вкрадені гроші на азартні ігри, зокрема, онлайн-ставки і покер.

Зазначається, що зловмисник перевів близько $550 тис. з рахунків 20-ти організацій корінних народів за допомогою 167-ми транзакцій. Загалом це були некомерційні організації, що базуються в невеликих населених пунктах в центральній Австралії. При цьому податковий орган Австралії попередив CAS про фінансові порушення в середині 2013-го року, і компанії через декілька місяців стало відомо про несанкціоновані операції. Жубер, втім, продовжував красти гроші.

Він також вкрав $230 тис. у таких організацій, як Central Australian Stolen Generations і Families Aboriginal Corporation. Остання організація займалася встановленням зв’язків між членами сімей, які належать до так званих «вкрадених поколінь». Згодом у 2015-му році Central Australian Stolen Generations була змушена закритися через фінансові проблеми.

Сам Жубер визнав себе винним за всіма пунктами звинувачення, пов’язаним з крадіжками і шахрайством. Він знаходиться під вартою з липня 2015-го року. Вирок зловмисникові буде винесено 27-го квітня.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?