Бухгалтер-лудоман витратив на ставки $1,2 млн, вкрадені у роботодавця

Рейтинг Букмекерів

30-річний Меттью Стівенс, бухгалтер англійської компанії Core Telecom з міста Лідс, програв 850 тис. фунтів (близько $1,2 млн) на ставках у онлайн-букмекера Betfred. Що найсумніше, ці гроші він не заощадив на сніданках і не заробив, підробляючи вечорами у фаст-фуді. Тямущий ігроман зміг вкрасти настільки велику суму з рахунків свого роботодавця, повідомляє Casinos Online.

Стівенс проведе за гратами більше трьох років

Стівенс проведе за гратами більше трьох років

Впродовж 13-ти місяців бухгалтер, що страждає від пристрасті до азартних онлайн-ігор, списував з рахунків компанії великі суми, після чого витрачав їх на онлайн-ставки на сайті букмекера Betfred. Незаконні списання шахрай маскував за численними фіктивними транзакціями. Тепер Стівенсу доведеться провести три роки і чотири місяці за гратами.

Меттью працював бухгалтером віддалено і відповідав за розрахунки з кредиторами та виплату заробітної плати, тому мав повний доступ до рахунків Core Telecom. Директор британської компанії Махмуд Мазхар, який і навчив Стівенса бухгалтерській справі, запідозрив недобре лише після кількох звернень великих кредиторів, які поскаржилися на заборгованість Core Telecom.

Захист Стівенса вказав на те, що підсудний витрачав кошти не на марнотратний спосіб життя, а на ставки, і всі його дії – наслідки важкої форми залежності від азартних ігор. Тим часом, на думку адвоката, онлайн-букмекер не вжив належних заходів по захисту клієнта від необдуманих колосальних витрат, а навпаки, дбайливо перевів бухгалтера в статус VIP-клієнта.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?