Британським букмекерам можуть заборонити спонсорувати скачки за несплату внесків

Рейтинг Букмекерів

Британським букмекерським конторам, які не сплатили раніше обумовлений внесок за онлайн-операції або мають угоди з комерційними фондами, можуть заборонити спонсорувати скачки на іподромах, що належать  Arena Racing Company та Jockey Club.

Регулятор розпочне представляти авторизованих партнерів у січні 2016 року

Регулятор розпочне представляти авторизованих партнерів у січні 2016 року

Згідно нової стратегії, розробленої британським регулятором скачок разом з Arena Racing Company та Jockey Club, гральні оператори,які відповідають новим правилам, будуть заохочені, а решта зіткнуться з забороною спонсорування подій на іподромах вищезгаданих компаній.

Онлайн-букмекери Bet365, 32Red і біржа ставок Betfair вже названі в числі партнерів регулятора, а Betfred, Coral, Ladbrokes і William Hill зробили добровільний внесок у розмірі 4,5 мільйонів фунтів стерлінгів, розраховуючи на відповідність критеріям для того, щоб стати авторизованим партнером.

«Ця платформа повинна допомогти уряду завершити зобов’язання щодо вирішення проблем із застарілим законодавством, шляхом введення нового законопроекту (Racing Right), для забезпечення справедливого та рівноправного механізму фінансування між індустріями скачок і ставок на спорт», заявив виконавчий директор британського регулятора скачок Нік Раст.

Представники незалежних іподромів, таких як York Goodwood та Ascot, що не потрапляють під сферу впливу Arena Racing Company та Jockey Club, також виступили із заявою, що підтримує «співпрацю і перспективні взаємини в індустріях скачок і ставок на спорт, спрямовані на отримання відповідного доходу від пропонованих послуг».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?