Британський уболівальник з’їв кінський гній заради $50

Рейтинг Букмекерів

Британський футбольний уболівальник Чарлі Бамбер уклав з друзями парі на те, що з’їсть кінський гній. Хлопець виграв суперечку і отримав суму в £40 ($50), проте його дівчина заявила, що після події не буде цілувати його впродовж місяця.

Британський уболівальник з’їв кінський гній заради $50

23-річний фанат клубу «Ексетер Сіті» неабияк розім’явся в пабі перед дербі з клубом «Плімут» в квітні цього року. Надмірна кількість алкоголю і призвела до такого незвичайного парі, повідомляє Daily Mail.

Сказано – зроблено. Бамбер з’їв свіжий гній, залишений поліцейським конем, який проходив по вулиці. Один з його приятелів зняв цей процес на відео.

Щоб впоратися з наслідками парі, хлопцеві довелося з’їсти потім цілий тюбик зубної пасти.

«Я люблю робити божевільні речі, люблю грати на публіку. $50 є $50, але, думаю, я б зробив це безкоштовно. Хлопці сказали, після цього я не дуже багато говорив, тому що у мене з рота був неприємний запах. Що ж, хлопці, можу вам зізнатися – моя подруга не цілує мене вже місяць», – був відвертим Бамбер перед журналістами.

Про інші божевільні парі під впливом алкоголю ви можете прочитати в матеріалі: «Перемога «Лестера» і викрадення літака. П’ять п’яних ставок на спорт і не тільки».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?