Британський підліток зламав сайт гемблінгової компанії

Рейтинг Букмекерів

У Ноттінгемі на один рік умовно засуджений британський підліток, який зламав сайт онлайн-оператора азартних ігор (назва компанії не уточнюється). Суддя Майкл Стокс порадив молодому хакеру зайнятися спортом і повернутися в реальний світ, повідомляє Daily Express.

За словами судді Стокса, Максу слід повернутися в реальність

За словами судді Стокса, Максу слід повернутися в реальність

19-річний Макс Вайнгауз вчинив DDoS-атаку на сайт з азартними іграми «не виходячи зі спальні». Суддя Королівського суду Ноттінгема Стокс повідомив, що юний хакер став жертвою комп’ютера і останнім часом жив не реальним життям, а віртуальним. Він сказав, що підсудний є одним з багатьох підлітків, які проводять за комп’ютерними моніторами надто багато часу.

Враховуючи це, суддя Стокс вирішив дати 19-річному тінейджеру шанс на нове «офлайнове» життя. Він засудив хлопця лише до умовного покарання і запропонував Максу зайнятися регбі або яким-небудь іншим видом спорту.

Молодий хакер зізнався у вчиненні атаки на сервери компанії, яка завдала оператору сумарний збиток в 18 тис фунтів. В ході обшуку в квартирі Макса було виявлено схованку зі зброєю, придбаною через Інтернет в Китаї, і вісім кастетів.

Раніше ми писали, що співак Example інвестував у нову соцмережу WantMyBet.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?