Британські вчені випробували ліки від ігроманії

Рейтинг Букмекерів

Вчені-наркологи з Імперського коледжу Лондона досліджували новий метод боротьби зі шкідливими звичками. Як повідомляється, новий препарат може допомогти людям позбутися від ігроманії.

Британські вчені випробували ліки від ігроманії

Група під керівництвом професора Енн-Лінгфорд Хьюз почала досліджувати вплив налмефена – з’єднання, яке модулює опіодні рецептори в мозку у алкоголіків та ігроманів, повідомляється на сайті інституту.

Вченим вдалося довести, що налмефен притупляє відповідь від областей мозку, які відповідають за формування шкідливої ​​звички. Для цього група найняла 22 людини, які страждають від залежності, і ввела їм невелику дозу препарату. Всі дослідження супроводжувалося МРТ-знімками. При цьому крім препарату пацієнти отримували внутрішньовенно дозу алкоголю. Дослідження показали, що налмефен притупляє активність в деяких областях мозку.

«Результати показали, що механізм роботи препарату правильний. Звичайно, це не гарантує того, що люди припинять пити або грати, але дія препарату полягає в тому, що ігроман більше не відчуває задоволення від процесу», – заявила професор Хьюз.

Відзначимо, що налмефен показав ефективні результати тільки в поєднанні з алкоголем у залежних людей і при наявності активної реклами у ігроманів. Дослідження будуть продовжені.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?