Британські вчені: футболісти-ігромани часто провалюють матчі після невдач в ставках

Рейтинг Букмекерів

Азартні ігри виявилися досить серйозною проблемою для гравців, які виступають у вищих дивізіонах британських футбольних ліг. Деякі з кращих гравців країни не виправдовують очікувань на полі, тому що вони стурбовані тим, як би їм впоратися з великими фінансовими втратами, до яких їх довела ігроманія.

Ігроманія заважає футболістам налаштуватися на матч

Ігроманія заважає футболістам налаштуватися на матч

Футболісти деяких найсильніших клубів Великобританії розповіли вченим на правах анонімності, що вони грали в покер з великими ставками в готелях, щоб розвіяти нудьгу на виїздах перед матчами, пише Independent. Вони зізналися, що, якщо програвали гроші, проводили поганий матч.

Підсумки дослідження, які 7-го квітня були представлені на щорічній конференції Британської соціологічної асоціації в Бірмінгемі, показали, що футболісти все частіше звертаються до онлайн-гемблінгу, щоб приховати від партнерів свою пристрасть до азартних ігор.

Представник Честерського університету Грем Лоу поговорив з 34-ма нинішніми і колишніми професійними футболістами, включаючи виступаючих в АПЛ іноземних гравців, а також представниками клубів з нижчих ліг. Деякі сказали йому, що програші в азартних іграх можуть вплинути на їх ефективність, і в команді обурюються їх звичками.

Як з’ясував фахівець, футболісти грають в азартні ігри не тільки в поїздках на гостьові матчі, але і під час передсезонної підготовки. Всупереч думці багатьох, вільний час гравців сильно обмежений, і їм стає дуже нудно. І тоді вони звертаються до гемблінгу.

Лоу зазначив, що зростання числа додатків інтернет-ігор для смартфонів тільки підсилює залежність футболістів  від азартних ігор. Як розповів йому один виступаючий в АПЛ легіонер (ім’я його не називається), футболістові сподобалося робити ставки в автобусі, але це ще гірше, ніж зазвичай. «Я міг робити це весь час, і ніхто б не знав. Я багато програв. Моя дружина дізналася про це тільки через рік, і тоді вона змогла мені допомогти», – поділився гравець. За його словами, ставки на футбол – це ціла культура, але коли вона захоплює тебе, це небезпечно.

Азартні ігри – проблема, яка накрила футболістів багато років тому, і різні гравці високого рівня публічно говорили про те, що гемблінг може привести до фінансових втрат і емоційних травм. Згідно з опитуванням, проведеним у 2014-му році, 6% від 350-ти футболістів і гравців в крикет сильно залежать від азартних ігор – в три рази вище, ніж серед чоловіків по країні в цілому.

За даними Федерації професійних гравців, найбільш популярними видами гемблінгу серед футболістів і гравців в крикет є ставки на спорт, стрибки, собачі перегони і казино.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, як лудоманія витягує з відомих спортсменів жили і доводить їх до втрати цілих статків.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?