Британські букмекери знижують коефіцієнти ставок на сніг у Різдво

Рейтинг Букмекерів

Останні прогнози метеорологів Великобританії змусили букмекерів знизити коефіцієнти ставок на те, що Різдво буде сніжним, повідомляє Mirror.

Поставити на сніжне Різдво в Глазго та Единбурзі можна за коефіцієнт від 3.0 до 3.5

Поставити на сніжне Різдво в Глазго та Единбурзі можна за коефіцієнт від 3.0 до 3.5

Аномальна для листопада тепла погода, яка трималася впродовж декількох тижнів, зміниться пронизливими вітрами, падінням температури і мокрим снігом. Арктичні вітри вже найближчим часом можуть принести сніг, а температура вночі впаде до нульового показника. Синоптики вважають, що в горах Шотландії стане навіть холодніше, ніж у Рейк’явіку, столиці Ісландії.

Оперативно відреагувавши на інформацію синоптиків, місцеві букмекери відразу поквапилися переглянути коефіцієнти ставок на снігові різдвяні канікули в Шотландії. Наприклад, William Hill пропонує ставку на снігові вулиці Глазго і Едінбургу напередодні Різдва з коефіцієнтом 3.5, Абердіна – 3.0. Очікувати снігу варто і на переважній частині Англії та Уельсу.

Букмекерські беттінгові компанії відзначають велике число ставок на сніг у Різдво в поточному році та готуються зіткнутися з рекордним числом виплат виграшів, зробивши багатьом своїм клієнтам подарунки до свята. Втім, останнє слово, хай там що, залишається за «небесною канцелярією».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?