Британська пара втратила £ 35-мільйонний джекпот через технічний збій

Михайло Кузьменко

Едвіна і Девід Нілан з Лечестера вгадали всі шість номерів англійської лотереї «Лотто», проте не змогли отримати виграні 35 мільйонів фунтів через технічні неполадки, пише видання The Independent.

National-Lottery

Технічний збій не дозволив подружжю Нілан стати мільйонерами

Подружжя вгадало всі шість виграшних номерів за допомоги мобільного додатку, що генерує випадкові числа. При відправлені результатів сталася затримка: виявилося, що на рахунку недостатньо грошей для оплати. Поповнивши рахунок, Едвіна і Девід відправили заповнений бланк. Судячи з багаторічного досвіду гри, все виглядало так, ніби бланк був успішно відправлений. Після розіграшу пара почувалася на сьомому небі від щастя і стала чекати дзвінка оператора лотереї – проте компанія не відгукувалася.

Яке ж було розчарування Девіда, коли в центрі обслуговування заявили, що з його мережевого аккаунта не надходило бланків із зазначеними числами! Компанія підтвердила, що цей гравець намагався відправити бланк, але через те, що на рахунку було недостатньо коштів, спроба не зарахувалася.

«Треба просто жити далі і постаратися не надто засмучуватись. Звісна річ, ми приголомшені, не те слово, але як родина ми маємо триматися разом і просто бути вдячними за те, що маємо», – зазначив Девід.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?