Британець, який виграв $215 млн, занудьгував і купив колекцію речей Леді Гаги, щоб відкрити магазин

Рейтинг Букмекерів

45-річний Едріан Бейфорт виграв джекпот у розмірі близько 150-ти мільйонів фунтів стерлінгів і занудьгував. Тепер він вирішив відкрити власний магазин і для цього за £10 тис. ($14,3 тис.) придбав колекцію пам’ятних речей Леді Гаги.

Едріан Брейфорд хоче зібрати найбільшу в світі колекцію речей Леді Гаги

Едріан Брейфорд хоче зібрати найбільшу в світі колекцію речей Леді Гаги

Мешканець британського міста Хаверхілл графства Суффолк Едріан Брейфорд, вигравши величезну суму грошей, занудьгував без роботи і вирішив відкрити магазин в Кембриджі. Він придбав колекцію взуття, костюмів і вінілових платівок Леді Гаги, щоб з цього почати свій новий проект. Куплені речі він на деякий час розмістив в гаражі свого особняка вартістю £6 млн ($8,6 млн), інформує The Sun.

За словами друзів Брейфорда, музика – його пристрасть. У своєму магазині він сподівається зібрати найбільшу в світі колекцію речей Леді Гаги, але боїться зізнатися в цьому друзям, так як вони будуть глумитися над ним. Сам Бредфорд розповів, що в магазині також будуть представлені костюми Мадонни, реквізити з фільму «Зоряні війни: Пробудження сили» і колекції речей, присвячені Oasis, The Beatles і Девіду Боуї.

Друзі Едріана розповіли, що він готовий заплатити відомому музиканта Роду Стюарту, щоб той взяв участь в церемонії відкриття магазину.

Колишній листоноша Едріан Брейфорд вже мав свій музичний магазин, але закрив його в 2012-му році. Того ж року він виграв $212,6 млн в лотереї EuroMillions, ставши володарем другого за величиною виграшу в історії. Після цього він перестав працювати і почав дуже сумувати. Через 15 місяців після виграшу Брейфорд розлучився з дружиною, заявивши, що «його шлюб зламався безповоротно». Тоді він говорив Daily Mail, що, «коли ти виграєш в лотерею, це такий великий стрес. Іноді в житті потрібно рухатися вперед».

Зараз 45-річний мільйонер має намір дійсно змінити своє життя. Він також зробив пропозицію своїй постійній дівчині, 29-річній Сем Барбрідж, якій раніше купив коней за $2,8 млн. Крім того, Брейфорд придбав чудову арену площею 35 акрів в Норфолку вартістю $2,1 млн і парк з вагонами для коней.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?