Бродський: «При ФБУ створена дисциплінарна комісія, яка займеться розслідуванням підозрілих матчів»

Олександр Веселов

Сьогодні відбулася прес-конференція президента Федерації баскетболу України Михайла Бродського, протягом якої він, зокрема, розповів про співпрацю з Favbet, титульним спонсором чемпіонату України з баскетболу, а також про боротьбу з договірними матчами.

Президент ФБУ Михайло Бродський

Президент ФБУ Михайло Бродський

«Що стосується співпраці з компанією Favbet, то ми подивилися, як зробили у футболі, де є «Ліга Парі-Матч». Головний принцип – ми за чесну гру, ми затвердили правило, за яким один власник не може мати більше одного клубу. Якщо буде чесна гра, все буде справедливо, до нас готові йти і нам готові допомагати (а не так, коли команди належать одному власнику)», – цитує Бродського сайт Планета Баскетбол.

«До того ж будемо відстежувати всі матчі. Якщо є підозра на договірні поєдинки, будемо розслідувати. Створена дисциплінарна комісія ФБУ, вона буде працювати і розслідувати всі прецеденти. Як, наприклад, було з Леміком і Калугіним. Днями ФІБА прислала нам запит, щоб ми надіслали всі документи та роз’яснили ситуацію стосовно Леміка. Повірте, незабаром ці документи будуть відправлені. Лемік буде дискваліфікований не тільки в Україні, а в усьому світі».

Щодо умов контракту між ФБУ і Favbet Михайло Бродський сказав таке: «Нас би влаштував цей контракт навіть за 50 гривень. Ми відзвітуємо щодо всіх сум перед президією федерації, це буде незабаром, поки суму договору не розголошуємо, це прописано в контракті».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?