Бреон Коркоран очолив команду топ-менеджерів Paddy Power Betfair

Рейтинг Букмекерів

Точка у злитті Paddy Power і Betfair поставлена, акції нової компанії торгуються на Лондонській та Ірландській фондових біржах. Саме час дізнатися, хто ж керує новим мастодонтом букмекерського бізнесу Великобританії.

Бреон Коркоран на чолі нової компанії

Бреон Коркоран на чолі нової компанії

Найбільша букмекерська компанія на британському ринку вже отримала новий склад директорів і правління. Виконавчий орган Paddy Power Betfair очолив Бреон Коркоран, колишній виконавчий директор Betfair, а головою правління обраний Енді МакГанн (глава Paddy Power).

У команду топ-менеджерів нової компанії, вартість якої оцінюється в $6 млрд, увійшли фінансовий директор Алекс Герш (раніше працював на аналогічній позиції в Betfair) та операційний директор Енді МакКью (колишній CEO Paddy Power).

До складу правління компанії увійшли дев’ять осіб. Крім голови Енді МакГанна, наглядова рада складається з чотирьох представників Paddy Power і Betfair, а також одного незалежного директора.

У перший день торгів акції компанії впали в ціні на 1,4%.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?