Тренер збірної Йорданії, який брав участь у договірних матчах, подав у відставку

Олександр Веселов

Бельгійський спеціаліст Пауль Пут, головний тренер збірної Йорданії з футболу, за власною ініціативою вирішив покинути свій пост. Існує інформація, що це сталося через «договірняки».

Ім'я Паула Пута знову згадується через договірні матчі

Ім’я Паула Пута знову згадується через договірні матчі

Про звільнення Пута за власним бажанням повідомляє офіційний сайт Асоціації футболу Йорданії.

За інформацією французького видання L`Equipe, причиною відставки міг стати відомий скандал з договірними матчами в чемпіонаті Бельгії, в якому, серед інших, був замішаний і Пауль Пут.

Нагадаємо, в 2006-му році в Бельгії були оприлюднені результати розслідування про договірні матчі. З’ясувалося, що китайський бізнесмен Чжеюнь Е платив гравцям і тренерам ФК «Льєрс», щоб ті здавали матчі. У числі 14-ти «нечистоплотних» представників «Льєрса» опинився і Пут, головний тренер команди з 2004-го по 2005 рік. Фахівцеві загрожувало тюремне ув’язнення, але Пауль Пут зумів відбутися умовним терміном, незначним грошовим штрафом і забороною на будь-яку пов’язану з футболом діяльність на території Бельгії.

Втім, незабаром бельгієць продовжив кар’єру за межами країни. Пут був головним тренером збірних Гамбії та Буркіна-Фасо. Національну команду Йорданії бельгієць очолив у 2015-му році.

Яким чином справа 10-річної давності могла позначитися на долі тренера зараз, та про яку було відомо до призначення, не повідомляється.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?