Бос біржі ставок Betfair отримав по заслугах

Рейтинг Букмекерів

Популярна британська газета The Sunday Times назвала генерального директора біржі ставок Betfair Бреона Коркорана «Бізнес-персоною 2015-го року». Коркоран за останні декілька років вивів компанію в лідери європейського букмекерського ринку, і зараз активно працює над фінальними штрихами історичної операції по злиттю з Paddy Power, повідомляє SBC News.

Популярна газета оцінила менеджерський талант Коркорана

Популярна газета оцінила менеджерський талант Коркорана

Спеціальну нагороду Бреон Коркоран отримав завдяки перетворенням, які менеджер провів у компанії з моменту свого призначення на пост в 2012-му році. Ще за рік до його приходу до управлінського штурвала біржа перебувала в певній фінансовій кризі, пов’язаній з падінням вартості акцій Betfair.

У виданні особливо наголошують на особистому внеску Коркорана в операцію по об’єднанню з Paddy Power, яка приведе до появи нового гіганта грального онлайн-бізнесу загальною вартістю близько $1,5 млрд.

Бреон, у свою чергу, зазначив, що його завжди цікавив потенціал беттинга в інтернеті. Для того, щоб досягти успіху на букмекерському ринку, на його думку, досить зрозуміти і прорахувати те, що збираєшся робити.

Нагадаємо, що після вдалого завершення операції з Paddy Power і сам Коркоран заробить мільйони.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?