Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Найкращі букмекери для ставок на Євро 2024

Пропонуємо вашій увазі перелік букмекерських контор, які найбільше підходять для ставок на європейську першість з футболу. Всі вони орієнтовані на футбольні змагання, тож гарантують хороший розпис подій та солідні ліміти. Вагомим фактором є й орієнтація на українських споживачів, що робить використання БК з України максимально зручним.  

Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Як ми формуємо перелік найкращих букмекерів на чемпіонат Європи з футболу 2024 року

Під час створення будь-якої добірки контор спеціалісти нашого порталу використовують критерії оцінювання, які були сформовані за довгі роки роботи «РБ». Крім того, ми звертаємо увагу на відгуки наших користувачів, наявність бонусів, якість лінії, фінансові аспекти роботи, останні тенденції на ринку та загальну атмосферу навколо кожної конкретної БК. Все це дозволяє формувати об’єктивний рейтинг з урахуванням багатьох факторів. Далі про них і поговоримо детальніше.

Фактор №1. Відгуки реальних гравців

Дуже важливий момент, адже хто як не беттори, які мають досвід використання контори, можуть розказати про особливості її роботи. Ми обов’язково враховуємо відгуки під час аналізу діяльності тої чи іншої компанії.

Однак варто зазначити, що даний фактор не може бути визначальним. Це пов’язано з тим, що гравці часто суб’єктивно сприймають букмекерів. До того ж за статистикою частіше відгуки залишають саме ті клієнти, які незадоволені роботою БК. Тому практично завжди фіксується певний нахил у бік негативу.

Тим не менш повідомлення користувачів обов’язково аналізуються та беруться до уваги спеціалістами нашого ресурсу, тож закликаємо всіх залишати свої думки в оглядах букмекерів. Кнопка «Залишити відгук», яка відкриває відповідну форму, є в кожному з них.

Фактор №2. Безпека

Всі букмекери працюють з фінансами та особистими даними своїх клієнтів, тож цей фактор має ключове значення. Навряд чи хтось хоче грати в конторі, яка не може захистити конфіденційну інформацію про гравців, з балансів якої в невідомому напрямку зникають кошти або виведення займають тижні і місяці. В огляді кожної БК є оцінка за критерієм «Надійність». Вона впливає й на загальний рейтинг.

Фактор №3. Способи депозиту та виведення

Якою б хорошою за іншим показниками не була контора, якщо гравцеві не пропонуються зручні саме для нього варіанти для проведення фінансових операцій, довго залишатися клієнтом такої БК він не зможе. Велику вагу мають й терміни обробки транзакцій. Всі хочуть бачити миттєві поповнення та швидкі виведення виграшів. Коли букмекер цим похвалитися не може, беттор йде до конкурентів.

Контори, що представлені вище та орієнтовані на чемпіонат Європи з футболу 2024, у фінансовому плані мають повністю задовольнити потреби українських ставочників. Вони пропонують зручні для нашого ринку методи та намагаються максимально оперативно проводити всі платежі.

Фактор №4. Лінія та розпис

Сучасних гравців вже не здивувати традиційними ставками на переможців, тоталами й форами. Багато хто полюбляє грати на статистиці (картки, кутові, удари, офсайди, сейви тощо), комбінованих ринках, інтервалах. Якщо ж контора не може похвалитися великої кількістю подій та ринків, це її однозначний мінус. Всі букмекери, що зібрані на цій сторінці, гарантують насичений розпис на матчі Євро 2024. Це допоможе загравати цікаві ринки та знаходити вигідні валуї.

Фактор №5. Коефіцієнти та маржа

Якщо гравець не часто укладає парі, можливо, фактор котирувань особливого значення для нього не має. Однак за умови регулярної гри зависока маржа приводить до серйозних втрат на дистанції. Саме тому важливо звертати увагу на комісії, які інтегровані букмекером у коефіцієнти.

Маржа букмекера: що це і як рахувати

Фактор №6. Бонуси та акції

Хто ж не полюбляє подарунків? Тому заохочення букмекерів для багатьох гравців є важливим фактором під час пошуку оптимальної для гри БК. На нашому порталі доступний спеціальний розділ «Бонуси», де можна побачити всі актуальні пропозиції контор. Там вашій увазі зручна навігація за букмекерами та видами заохочень. Пропонуються як варіанти для нових користувачів, так і вже наявних клієнтів різних БК.

Фактор №7. Служба підтримки

Під час використання продуктів букмекерів можуть виникати питання та різноманітні складнощі. В цьому випадку на допомогу приходить підтримка. Від якості роботи працівників даної служби залежить загальне враження про контору. Якщо консультанти повільні, некомпетентні або некоректно поводять себе з клієнтами, це матиме вплив на думку про БК загалом.

Фактор №8. Адаптивність під мобільні пристрої

Не секрет, що з кожним роком все більше ставок укладається гравцями з портативних девайсів. Це зручно та сучасно. Саме тому букмекери мають приділяти особливу увагу розробці мобільних версій та додатків. Наявність якісних продуктів для портативних пристроїв  – вагомий плюс БК.

Фактор №9. Мовні локалізації

Можливо, наявність української мови не є ключовим фактором під час пошуку букмекера. Більшість українців знає іноземні мови, але рідні слова в інтерфейсі БК зайвими точно не будуть. Українськомовна орієнтація робить використання сервісів контори більш зручним та приємним. Всі контори, що представлені на цій сторінці, адаптовані під вітчизняного споживача. Це стосується не тільки мови, а й, наприклад, можливості відкрити рахунок у гривні.

Популярні питання та відповіді на них

Які БК потрапляють у чорний список?

Оцінку «1» отримують сайти, які видають себе за букмекерів, але займаються відкритим шахрайством, просто збираючи депозити та особисті дані клієнтів. Такі ресурси, про які у нас навіть є окрема стаття, не виплачують виграші та зазвичай дуже швидко зникають. Звісно, разом із грошима людей. Крім того, у наш чорний список попадають БК, що систематично затримують виплати, блокують рахунки, не маючи підстав для того, вводять клієнтів в оману тощо.

Який букмекер найпопулярніший в Україні для ставок на Євро 2024?

Серед українських гравців популярними є контори Favbet, VBET, GGbet, 1win, Marathonbet, Melbet. Всі вони мають українськомовний інтерфейс та дозволяють відкрити акаунт у гривні.

В якій БК краще робити ставки на спорт?

Ми рекомендуємо грати в конторах, що мають у нашому рейтингу оцінки «4» та «5».

Як отримати бонус за реєстрацію?

Зазвичай нові клієнти можуть отримати фрібет або кеш-бонус за відкриття рахунку та перше поповнення. Умови отримання варіюються в залежності від букмекера. Всі вітальні пропозиції та інформація за ними доступні на цій сторінці.

У яких букмекерів найкращі коефіцієнти?

Підбірка контор, що пропонують найвищі коефіцієнти, вашій увазі тут.

У яких букмекерів нижча маржа?

Зазвичай найнижчі показники маржі в конторах, які ми умовно відносимо до категорії професійних БК.

Висновок експерта

Вибір ідеальної контори для гри на Євро 2024 – справа дуже індивідуальна. Комусь подобається Favbet, іншим VBET, а деякі обрали для себе GGbet, Marathonbet чи будь-яку іншу БК із переліку. Варіантів багато і фінальний вибір залишається за гравцем. Ми можемо тільки зробити деякі рекомендації та поділитися оглядами, корисною інформацією та порадами, а далі справа вже за вами, наші шановні читачі!