За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Недоступний

Зимовий бонус від GGBET

Скористалися 4 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
3500 ₴
Відіграш
26х
Термін відіграшу
14 днів

Поповнюй рахунок в БК GGbet та отримуй бонуси до 121%

Як отримати?

1) Промо буде діяти з 05.01 по 02.02 і пройде в 3 періоди:

  • Перший період з 05.01 по 14.01
  • Другий період з 15.01 по 24.01
  • Третій період з 25.01 по 02.02

Щоб взяти участь потрібно лише активувати бонус в меню профілю протягом дії промо. Кожен період  потрібно активувати окремо перед виконанням умов акції.

2) Після активації бонусу протягом періоду ти отримаєш три бонуси на три депозити – 100% за перший, 110% за другий і 121% за третій. Кожен бонус стає доступний після отримання попереднього.

3) Для отримання кожного бонусу сума мінімального поповнення – 300 ₴, сума максимального бонусу – 3 500 ₴

Правила та умови

1. Акція доступна з 05 січня по 02 лютого для гравців із підтвердженою поштою. Для активації бонусу, необхідно активувати бонус у вкладці «Мої бонуси», натиснувши на кнопку «Активувати», перед виконанням умов бонусу в рамках кожного періоду.

2. Беттінг-бонус:

  • Для виведення бонусних коштів та/або будь-якого виграшу в результаті використання бонусних коштів, користувачеві необхідно зробити ставки на загальну суму, що не менш ніж у 22 (бонус 100%), 24 (бонус 110%) або 26 (бонус 121%) разів перевищує отриманий бонус протягом 14 днів з моменту його отримання
  • Бонусні кошти беттінг-бонусу відіграються тільки на розрахованих ставках з коефіцієнтом від 1.75, вид ставки – ординар
  • Мінімальна сума депозиту для отримання бонусу становить: ₴300
  • Максимальна сума нарахованого бонусу становить: ₴3 500

3. У разі невиконання умов відіграшу бонусу в зазначений термін, бонусний рахунок і кошти бонусного балансу будуть списані. Максимальна сума реальних коштів, отриманих після відіграшу беттінг-бонусу, дорівнює сумі отриманого після депозиту бонусу. Залишок суми буде списаний з балансу.

4. Бонуси можна використовувати для ставок тільки тоді, коли на реальному балансі відсутні кошти.

5. Виграш зі ставок, які були здійснені з використанням бонусного і реального балансів, буде розподілено пропорційно. Виграш зі ставок, які були здійснені з бонусного балансу, буде зарахований на бонусний рахунок, а виграш зі ставок, які були здійснені з реального балансу, буде зарахований на реальний баланс.

6. У разі виведення реальних коштів, не відіграний бонус підлягатиме списанню.

7. Уточнити конкретні суми для вашої валюти ви можете, звернувшись до служби підтримки. Всі нарахування підлягають конвертації в валюту USD, що може вплинути на підсумкову суму нарахування.

8. GG.Bet залишає за собою право припинити або призупинити акцію в будь-який час, а також анулювати бонусний баланс і виграші, отримані при конвертації бонусу.

9. Виведення реальних коштів, отриманих шляхом відіграшу бонусу, може стати причиною для верифікації. Якщо верифікація не буде пройдена успішно, запит на виведення коштів буде відхилений.

10. Правила та умови підлягають розгляду і будь-яким змінам в будь-який момент проведення акції.

11. GG.Bet залишає за собою право на перевірку ігрових історій учасників акції, спроба зловживання акцією може призвести до дискваліфікації.

12. Одночасно тільки один бонус може бути активним. Ставки зараховуються одночасно тільки у відіграш одного бонусу. Активуючи бонусну програму, ви автоматично деактивуєте попередню активну.

Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт