За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
5000 €
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська компанія Olybet запустила акцію Combo King, в рамках якої усі клієнти можуть отримати додатковий виграш від своїх експресів.

Як і коли я можу взяти участь?

 • Пропозиція Combo King діє до 31.12.2020 23:59. Час вказано в зоні CET +1.
 • Гравець повинен включити 3 або більше подій у свій купон. Мінімальний коефіцієнт кожної ставки повинен бути не менше 1.30. Додаткова потенційна сума виграшу за пропозицією Combo King автоматично з’явиться в купон.

Що я можу виграти?

 • У разі виграшу експрес-ставки гравець може виграти додаткову суму або бонус.
 • Сума бонусу підраховується на підставі нетто-виграшу з експрес-ставки. Приклад: У випадку експрес-ставки з 3-х подій, коефіцієнт якої 6.00 і сумою ставки €20, бонус складе €3. Розрахунок: 6 x 20 = €120, нетто-виграш 120-20 = €100, сума бонусу 100 x 3% = €3.

Таблиця підрахунку бонусу доступна нижче.

Кількість подій Бонус
3 3%
4 4%
5 5%
6 6%
7 10%
8 15%
9 20%
10+ 25%

Умови

 1. Пропозицію Combo King можна використовувати як для прематч, так і для live-ставок на будь-який вид спорту. У системних ставках Combo King бонус не надається.
 2. При внесенні змін до експрес-ставки змінюється сума бонусу. Приклад: Гравець розмістив експрес-ставку з 3-х подій, для якої діє 3% множник. При додаванні четвертої події в купон відбудеться перерахунок бонусу відповідно до нового коефіцієнту і суми ставки. Таким чином, бонус Combo King зміниться на 4%.
 3. При внесенні змін до експрес-ставки Combo King після завершення і розрахунку одного або декількох подій як виграш, миттєво розраховується новий множник бонусу. Приклад: Гравець розмістив експрес-ставку з 3-х подій, для якої діє 3% множник. Після завершення і розрахунку події як виграш, гравець може додати іншу подію в купон. Нова сума ставки дорівнюватиме сумі кешаута. У цьому випадку вже розрахована ставка не буде враховуватися в додатковому бонус Combo King, а значить додавання ще однієї події в вищевказану експрес-ставку з трьох подій знову зробить її потрійним експресом з новою зміненою сумою (сума кешаута після розрахунку першої події) і трьома новими подіями.
 4. Якщо яка-небудь подія в експрес-ставці Combo King була скасована або призупинена (повернення з коефіцієнтом 1.00), тоді сума бонусу буде розраховуватися на підставі повністю розрахованих подій. Приклад: Гравець розмістив експрес-ставку з 4-х подій, 3 події були розраховані як виграш і 1 подія була скасована/призупинена. У цьому випадку замість початкового множника 4% новим множником бонусу буде 3%.
 5. Максимальна сума бонусу – €5000.
 6. OlyBet залишає за собою право видалити бонус, якщо був запропонований неправильний коефіцієнт.
 7. OlyBet залишає за собою право відкликати всі бонуси в разі виявлення нечесних ставок. OlyBet залишає за собою право відсторонити окремих гравців від участі в даній пропозиції.
 8. OlyBet залишає за собою право змінити або відкликати кампанію в будь-який час.

Плюси і мінуси

 • Можливість отримувати додаткові гроші за переможні експреси
 • Прості і зрозумілі умови пропозиції
 • Повністю автоматична система розрахунку бонусу
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт