Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
350 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
7 днів

Зроби 5 ставок від 250 грн кожна на кіберспорт та гарантовано отримай фрібет 350 грн на кіберспорт в в букмекерській конторі Parimatch (Pm.ua). Використай бонус для участі у парі з коефіцієнтом до 5 впродовж 7 днів.

Умови отримання та використання бонусу за акцією «‎Фрібет за ставки»:

 1. Акція триває з 01.02.2023 по 12.02.2023 включно.
 2. Учасниками даної акції можуть бути гравці, зареєстровані на сайті pm.ua та пройшли верифікацію.
 3. Персональна пропозиція стає доступною з моменту її появи на ігровому рахунку в розділі «Акції».
 4. Щоб скористатися пропозицією, необхідно активувати на сторінці «Акції» протягом 12 днів з дня її появи та взяти участь у букмекерському парі (ординар/експрес) із встановленим коефіцієнтом події 1,5 і вище, зробивши 5 парі від 250 грн на подію кіберспорту. Враховуються парі типу ординар/експрес. У експресі хоча б одна подія повинна бути з коефіцієнтом від 1,5 на кіберспорт. Після цього необхідно включити фрібет в купоні при формуванні ставки. Фрібет буде нарахований у розмірі 350 грн з моменту розрахунку акційного парі.
 5. Ставки зроблені в букмекерських парі, розраховані з коефіцієнтом менше ніж 1,5 та/або за послугою CashOut, букмекерське парі типу «система», парі з використанням редагування, парі із використанням фрібета, OpenBet, а також розраховані з поверненням (з коефіцієнтом 1) не є акційними.
 6. Фрібет доступний для участі у букмекерському парі із встановленим коефіцієнтом події від 1,01 та не більше 5 протягом 7 днів на події кіберспорту. 
 7. Участь у парі з використанням відредагування, Vip-ставки і Cash out, а також розраховані з поверненням (з коефіцієнтом 1) є недоступним при використанні фрібета. 
 8. Якщо сума виплати менша суми ставки або ставка розрахована з коефіцієнтом 1 – виплата по фрібету дорівнює нулю.
 9. Якщо гравець активував фрібет і не використав його, сума буде списана автоматично після закінчення терміну дії пропозиції.
 10. Інформування про правила акції та зміни до них здійснюють на веб-сайті pm.ua.
 11. Порядок та умови участі у букмекерському парі встановлюються загальними правилами розміщеними на сайті організатора у розділі «‎Правила та умови»‎.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт