Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
300 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
5 днів

Букмекерська контора Parimatch (Pm.ua) пропонує взяти участь в новій акції «‎Фрібет за ставки на чемпіонат світу»:

 • Зареєструйся на промо-сторінці або увійди в свій акаунт на сайті pm.ua та натисни «Взяти участь».
 • Бери участь у парі, роби ставки на ЧС-2022 з коефіцієнтом від 1,5 (загальна сума ставок має дорівнювати 1000 грн чи більше).
 • Отримуй два фрібета по 150 грн кожен на будь-який спорт.
 • Використай бонуси на ставках з коефіцієнтом до 5 впродовж 5 днів.

Правила

1. Акція діє з 20.11.2022 до 02.12.2022 включно (GMT +2). 

2. Після активації промо у гравця є 10 днів для виконання умов.

3. Бонуси будуть нараховані 05.12.2022 впродовж дня.

4. Учасниками даної акції можуть бути гравці, зареєстровані на сайті pm.ua, які пройшли верифікацію та отримали індивідуальне повідомлення від організатора про наявність акційної пропозиції, враховуючи активність гравця на сайті.

5. Умови отримання та використання бонусу:

 • Акційна пропозиція стає доступною з моменту її появи на ігровому рахунку в розділі «Акції» та на інших ресурсах сайту pm.ua.
 • Необхідно взяти участь у букмекерських парі на події із встановленим коефіцієнтом 1,5 і вище (в експресі враховується хоча б одна подія з коефіцієнтом від 1,5), зробивши ставок сумарно на суму від 1000 грн на матчі в рамках чемпіонату світу з футболу 2022 (FIFA World Cup Qatar 2022). Щоб отримати бонус у вигляді 2-х фрібетів по 150 грн кожен, необхідно взяти участь у парі протягом 10 днів з моменту активації акції, ставки в парі мають бути розраховані не пізніше 23:59 02.12.2022.
 • Ставки зроблені в букмекерських парі та розраховані з коефіцієнтом менше ніж 1,5 та/або за послугою CashOut, VIP-парі, букмекерське парі типу «система», парі з використанням редагування, парі із використанням фрібета, а також розраховані з поверненням (з коефіцієнтом 1) не є акційними.
 • Після виконання всіх умов акційної пропозиції, гравцю буде нараховано 2 фрібета по 150 грн кожен.
 • Фрібет доступний для участі у букмекерському парі із встановленим коефіцієнтом події від 1,01 та не більше 5 протягом 5 днів після нарахування.
 • Якщо клієнт активував фрібет і не використав його, сума буде списана автоматично після закінчення терміну дії пропозиції.
 • Якщо у гравця активовано кілька пропозицій зі схожими умовами отримання та/або відіграшу, облік ставок здійснених у парі буде відбуватися відповідно до пріоритетності – спочатку фрібет потім бонус (Free-бонус, бонус до депозиту).
 • Гравець має право взяти участь у акції лише один раз.

6. Інформування про правила акції та зміни до них здійснюють на веб-сайті pm.ua.

7. Порядок та умови участі у букмекерському парі встановлюються загальними правилами розміщеними на сайті організатора у розділі «Правила та умови».

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт