За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
100 €
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора Efbet пропонує своїм клієнтам бонус в розмірі 25% від першого депозиту – до €100.

Правила та умови програми:

 1. Дана пропозиція діє тільки для нових клієнтів і може бути використано тільки один раз.
 2. Для участі в акції клієнт повинен внести на свій рахунок не менше 10 BGN, € 5, $ 7, 15 TRY. Розмір бонусу становить 25% від суми початкового депозиту, а максимальна сума бонусу – 100 євро або еквівалент в іншій валюті.
 3. Бонус надається в якості безкоштовної ставки і може бути отриманий тільки на суму першого депозиту клієнта.
 4. Щоб мати право на виведення коштів зі свого рахунку після отримання бонусу, клієнт повинен дотримуватися вимог по відіграшу бонусу.
 5. Щоб отримати бонус, необхідно три рази прокрутити суму депозиту + 3-кратну суму бонусу в спортивних заходах. Тільки спортивні ставки враховуються при розрахунку бонусного обігу (розміщені в розділі казино ставки не враховуються).
 6. Ставки з коефіцієнтом менше 1.50 не враховуватимуться при розрахунку обігу.
 7. Ставки з таких ринків, як азіатський гандикап, всі види азіатських ліній «нічия ставки немає», «парне/ непарне», не враховуються при розрахунку обігу.
 8. Тільки певні ставки, такі як виграш чи програш, будуть враховуватися при розрахунку обігу. Повернення ставки з коефіцієнтом 1.00 до уваги береться.
 9. Безкоштовні ставки не будуть враховуватися при розрахунку обігу.
 10. Достроково розраховані ставки (Cash Out) не враховуватимуться при розрахунку обігу.
 11. Клієнт може мати тільки один активний бонус. Для того, щоб активувати ще один бонус, клієнт повинен завершити поточний або відхилити його.
 12. Безкоштовна ставка, отримана у вигляді бонусу, повинна бути використана протягом 10 днів. В іншому випадку клієнт втрачає безкоштовну ставку.
 13. У клієнта є 30 днів з моменту депозиту для виконання умов обігу. Якщо в цей період бонус невідіграний, Efbet має виключне право рішення щодо продовження терміну для відіграшу.

Приклад:

Якщо клієнт поповнює рахунок на 400 євро і отримує бонус в розмірі 100 євро, то для того, щоб мати можливість виводити кошти зі свого рахунку, він повинен зробити ставки на загальну суму не менше 1500 євро. За депозит в 100 євро клієнт отримує бонус в розмірі 25 євро, і щоб отримати право на виведення коштів зі свого рахунку, клієнт повинен зробити ставки на загальну суму не менше 375 євро.

Загальні умови

 1. Efbet надає клієнтам безкоштовні ставки в якості нагороди або на свій розсуд. Безкоштовні ставки відображаються в нижній частині облікового запису клієнта, а також на купоні ставки – в самому низу.
 2. У разі виграшу, отриманого за допомогою безкоштовної ставки, тільки чистий прибуток перекладається на рахунок клієнта.
 3. Efbet може зажадати, щоб фрібет використовувався на конкретну подію або гру.
 4. Якщо подія, на яку використовується безкоштовна ставка, розраховується як повернення з коефіцієнтом 1.0, безкоштовна ставка не повертається і не може бути повторно використана.
 5. Efbet залишає за собою право вимагати аутентифікацію особистості для підтвердження законності операції.
 6. Якщо Efbet виявить, що будь-яка з умов бонусу була порушена, або є докази того, що клієнт займається професійним беттингом, Efbet залишає за собою право відкликати бонус і будь-які виграші, отримані після отримання бонусу або при його виконанні, а потім закрити цей обліковий запис.
 7. Акція обмежується однією людиною, сім’єю, адресою, електронною поштою, номером телефону, IP-адресою, банківським рахунком і громадським місцем (робоче місце і т. Д.). Efbet залишає за собою право відмовити або анулювати бонус або зняти бонус і будь-які виграші, накопичені після отримання бонусу, в разі виявлення порушення цієї умови. Efbet залишає за собою право відмовити або анулювати будь-бонус клієнта на свій власний розсуд.
 8. Efbet залишає за собою право змінювати або скасовувати цю пропозицію щодо певного клієнта або групи клієнтів.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт