За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
100 €
Відіграш
Термін відіграшу
60 днів

Букмекерська контора Betadria пропонує новим клієнтам бонус 25% на перший депозит. Максимально доступна сума в межах цієї пропозиції складає 100 євро.

Просто зареєструйтесь на сайті букмекера і внесіть як мінімум 10 євро на рахунок. Контора подарує вам 25% від цієї суми.

Умови і особливості

 1. Бонус доступний тільки новим користувачам, які роблять перше поповнення.
 2. Мінімальний кваліфікаційний депозит – 10 євро, максимальний – 400 євро (еквівалент у валюті рахунку).
 3. Бонус актуальний при поповненні рахунку за допомогою банківської картки, банківського рахунку або платіжної системи Moneybookers.
 4. На один депозит можна отримати тільки один бонус, тобто ця пропозиція не може бути поєднана з іншими акціями компанії.
 5. Для отримання можливості виведення депозитних коштів необхідно прокрутити всю суму депозиту та бонусу як мінімум 6 разів, використовуючи коефіцієнти 2,00 і вище.
 6. На відіграш букмекер відводить 60 днів, в іншому випадку бонус і виграші, отримані за його допомогою, будуть анульовані.  
 7. Букмекер залишає за собою право вносити зміни в ці умови, а також припиняти/перезапускати акцію і відмовляти у бонусі деяким гравцям на власний розсуд і без пояснення причин.  
 8. Бонус доступний на одну людину, сім’ю, IP, адресу, комп’ютер тощо. Бонус буде анульований при виявленні факту мультиакаунтингу, а рахунок заблокований.  

Плюси і мінуси

 • Можливість легко отримати додаткові кошти на гру за перший депозит
 • Невисокий мінімальний депозит для участі
 • 60 днів на відіграш бонусу
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт