За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Недоступний

VIP-програма Skrill

Скористалися 88 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Платіжна система Skrill пропонує своїм клієнтам скористатися VIP-програмою. Для того, щоб взяти участь в акції, необхідно на сайті системи подати заявку на вступ до VIP-клубу. Після цього на вашу електронну пошту буде відправлене запрошення, яке необхідно прийняти і підтвердити згоду з Правилами й умовами компанії. З моменту отримання статусу VIP-клієнта кожна транзакція буде приносити вам бонусні бали.

При транзакціях на адресу партнерів Skrill вам буде нараховуватися 1 бал за 1 євро (або еквівалент в іншій валюті). Бали можна обмінювати на призи в певні часові терміни.

VIP-клієнти Skrill діляться на чотири рівні: базовий Bronze («бронзовий»), Silver («срібний»), Gold («золотий») і Diamond («діамантовий»). Рівень статусу безпосередньо залежить від обсягу транзакцій, здійснених за 3 місяці (Bronze – €6000, Silver – €15000, Gold – €45000, Diamond – €90000). Чим вищий рівень клієнта – тим вищі винагороди.

Основні привілеї VIP-клієнтів

Пріоритетне зарахування коштів (позачергово і швидше звичайного)
Гарантія 100% відшкодування коштів (надається безкоштовний електронний ключ)
VIP-підтримка 24/7
VIP-клуб Skrill (призи та винагороди)
Ексклюзивні промоакції (акції з повернення частини витрачених коштів, спеціальні пропозиції партнерів і багато ін.; потрібно підписатися на розсилку при реєстрації)
Безкоштовна передплатної карта Skrill Prepaid MasterCard (надається безкоштовно і дає моментальний доступ до вашого рахунку в системі)
Програма рекомендацій VIP Ambassador (винагороди до €100 000 за залучення друзів)
Персональний менеджер з обслуговування рахунку (при рівні Silver)
Безкоштовне зарахування і виведення коштів (немає комісії за поповнення рахунку, виведення коштів і зняття готівки по карті Skrill Prepaid MasterCard)
Знижена комісія при конвертації валюти (вигідніше на 1.75%)
Мультивалютний рахунок (до 41 валюти)

Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт