За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Відповідай на запитання БК Pin-up та отримуй безкоштовні ставки за правильні відповіді

Скористалися 930 людей
Сума бонуса
800 ₴
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора Pin-up пропонує всім клієнтам перевірити свою ерудицію у сфері ставок у щотижневій вікторині та отримати приємні бонуси за правильні відповіді на запитання.

Як взяти участь в акції?

 • Натисніть кнопку «Відправити відповіді» внизу cторінки з акцією
 • Відмітьте вірні, на ваш погляд, варіанти відповідей та натисніть «Відповісти»
 • Зробіть кваліфікуючу ставку (детальніше дивіться у правилах)
 • Отримайте фрібет за правильні відповіді. За одну правильну відповідь гравець отримає промокод на 200 гривень, за дві – на 400, а за три – на 800.

Умови та особливості

 1. Ця акція доступна тільки для авторизованих клієнтів букмекерської контори Pin-Up.bet.
 2. Для участі в акції клієнту необхідно зайти до свого акаунту Pin-Up.bet, перейти на сторінку «Акції» — «Кіберквіз із фрібетами», та натиснути кнопку «Відправити відповіді». У вікні, що з’явиться, ознайомтесь з питаннями та виберіть правильні, на ваш погляд, варіанти відповідей, після чого натисніть кнопку «Відповісти» в нижній частині вікна.
 3. Ви дізнаєтесь, на скільки питань відповіли правильно і який фрібет отримали, на цій же сторінці одразу після проходження квіза.
 4. На кожне запитання допускається тільки одна спроба відповіді. Один клієнт може пройти квіз лише один раз.
 5. У тому разі, якщо серед варіантів відповідей відмічених клієнтом не виявилося жодної правильно вгаданої відповіді, промокод не активується. Клієнт отримує можливість взяти участь в одній з наступних вікторин компанії.
 6. Промокод активується клієнту автоматично за правильні відповіді у вікторині і дає можливість отримати безкоштовну ставку (фрібет) за правилами «кваліфікуючої ставки». Промокод за кожною із вікторин діє з п’ятниці (день старту), до наступного четверга включно.
 7. Для отримання фрібет-бонуса необхідно зробити експрес ставку, в якій, як мінімум, 3 події повинні мати мінімальний коефіцієнт 1.99 (кваліфікуюча ставка).
 8. Фрібет (безкоштовна ставка) – це бонус клієнта за участь в акціях, спеціальних пропозиціях тощо. Від звичайної ставки він відрізняється тим, що при здійсненні парі Ви не ризикуєте своїми грошима. Під час розрахунку ставки зробленої на фрібет, на баланс Вашого рахунку зараховується чистий виграш, без урахування суми безкоштовної ставки.
  Наприклад:
  зроблено ставку на 1 000 UAH з балансу «фрібету» на коефіцієнт 1.95;
  у разі виграшу цієї ставки, виграш розраховується:
  1 000 UAH x 1.95 = 1 950 UAH;
  далі 1 950 UAH – 1 000 UAH (сума ставки) = 950 UAH;
  отже, 950 UAH — це сума, яку буде автоматично переведено на основний баланс клієнта (тобто «виграш за фрібетом»).
 9. Розмір фрібету дорівнює кваліфікуючій ставці, але не може перевищувати максимальну суму, якщо кваліфікаційна ставка відповідає всім вимогам акції.
  Максимальна сума фрібету залежить від кількості правильно вгаданих відповідей.
  За одну правильну відповідь – максимальна сума фрібету 200 UAH;
  За дві правильні відповіді – 400 UAH;
  За три правильні відповіді – 800 UAH!
 10. Мінімальна сума кваліфікуючої ставки для отримання фрібету – 20 UAH. Розрахунок за кваліфікуючою ставкою має бути отриманий до 28.01.2021, 22:59 за київським часом (20:59 UTC).
  Для отримання фрібету кваліфікуюча ставка повинна бути розрахована зі статусом «виграш» або «програш». Ставки розраховані зі статусом «повернення» або «часткове повернення» не можуть бути зараховані як кваліфікуючі ставки для фрібету.
 11. Фрібет має бути використаний (проставлений) упродовж 168 годин (7 днів) із моменту отримання.
 12. Варто звернути увагу, що за умовами даної акції потрібно зробити вказану в правилах акції кваліфікуючу ставку. При цьому, завжди за одну ставку може бути нарахований лише один фрібет. Якщо у клієнта одночасно активовано кілька промокодів з фрібетом за кваліфікуючу ставку, то для отримання кожного фрібету необхідно зробити ставки окремо (в хронологічному порядку, за часом активації).
 13. Для акції кваліфікуючою ставкою буде вважатися перша ставка з відповідними умовами, яка була поставлена після проходження вікторини та, чий розрахунок був проведений першим, незалежно від хронології розміщення ставок.
 14. Фрібет зараховується на рахунок тільки після розрахунку кваліфікуючої ставки. Якщо гравець скористався опцією дострокового розрахунку (страховкою), то така ставка не буде зарахована як «кваліфікуюча» і не братиме участі в бонусній акції.
  Ставки, до яких застосовувався «Чек-редакт», можуть бути зараховані, як кваліфікуючі, для отримання фрібету, але тільки в тому випадку, якщо фінальна версія ставки після редагування відповідає вимогам кваліфікуючої ставки в даній акції.
 15. Кваліфікуюча ставка — це виключно експрес хоча б з 3 подій з мінімальним коефіцієнтом 1.99 для кожної події. Зверніть увагу, що, якщо в вашому експресі 3 або більше подій, які відповідають умовам акції, то інші події в експресі можуть бути з будь-якими коефіцієнтами.
 16. Якщо сума чистого виграшу з фрібет ставки перевищує 100-кратний розмір від початкової суми отриманого фрібету, то на реальний рахунок буде переведена тільки сума чистого виграшу в 100-кратному розмірі, а решта суми буде анульована під час переведення.
 17. Гравець може отримати тільки один промокод на фрібет з кожної із вікторин.
 18. Ця пропозиція діє для тих клієнтів, у яких зареєстрований тільки один ігровий рахунок.
 19. Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні чи інші події, представлені в розділі «Лайв» і «Лінія».
 20. Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. У разі виникнення підозр у порушенні правил і/або створення підроблених рахунків, ігрових груп тощо Компанія залишає за собою право анулювати видані цим рахункам бонуси і виграші, а самі рахунки закрити.
 21. Акція має розважальний характер. Компанія залишає за собою право анулювати бонус, якщо виявить застосування стратегій, які на свій розсуд, вважає зловмисними, серію ставок від клієнта або групи клієнтів, які приводять до гарантованого прибутку, а також інших порушень чесності гри.
 22. Компанія залишає за собою право провести процедуру верифікації власника ігрового рахунку, а також, призупинити нарахування бонусних коштів на ігровому рахунку на час проведення процедури верифікації.
 23. Ці умови можуть бути змінені та доповнені, як у період проведення Акції, так і в будь-який інший час.
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт