Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
150 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
5 днів

Візьми участь у новій акційній пропозиції від букмекерської контори Parimatch (Pm.ua) та отримай 150 гривень фрібетом:

 • Зареєструйся або увійди в свій акаунт.
 • Візьми участь у парі, зробивши 3 чи більше ставок від 250 грн кожна з коефіцієнтом від 1,5 на біатлон.
 • Гарантовано отримай фрібет 150 грн на будь-який спорт.
 • Використай бонус на ставках з коефіцієнтом до 5 впродовж 5 днів.

Правила

 1. Акція доступна з 08.12.2022 до 18.12.2022 включно.
 2. Учасниками даної акції можуть бути гравці, зареєстровані на сайті pm.ua та отримали індивідуальне повідомлення від організатора про наявність акційної пропозиції, враховуючи активність гравця на сайті.
 3. Умови отримання та використання бонусу:
 4. Акційна пропозиція стає доступною з моменту її появи в розділі «Акції» та на інших ресурсах сайту pm.ua.
 5. Щоб скористатися пропозицією, необхідно натиснути «‎Взяти участь». Далі потрібно взяти участь у трьох акційних букмекерських парі, зробивши ставки від 250 грн кожна з коефіцієнтом від 1,5 на біатлон. 
 6. Акційними вважаються парі типу ординар та/або експрес від 250 грн з коефіцієнтом події від 1,5 (в експресі враховується хоча б одна подія з коефіцієнтом 1,5), зроблені на біатлон. Враховуються ставки live та prematch. Ставки мають бути зроблені та розраховані протягом терміну дії акції, але не пізніше 23:59 18.12.2022 (GMT +2).
 7. Ставки, зроблені в букмекерських парі, розраховані з коефіцієнтом менше, ніж 1,5 та/або за послугою CashOut, VIP-парі, букмекерське парі типу «система», парі з використанням редагування, парі із використанням фрібета, а також розраховані з поверненням (з коефіцієнтом 1) не є акційними.
 8. Після виконання всіх умов акційної пропозиції та розіграшу всіх акційних парі, гравцю буде нараховано фрібет в розмірі 150 грн.
 9. Фрібет доступний для участі у букмекерському парі із встановленим коефіцієнтом події від 1,01 та не більше 5 протягом 5 днів після нарахування. Використати його можна на спортивні події. У разі якщо за результатами парі виграшною буде ставка здійснена за рахунок фрібета, гравець отримує тільки суму виграшу (без суми ставки).
 10. Якщо сума виплати менша суми ставки або ставка розрахована з коефіцієнтом 1 – виплата по фрібету дорівнює нулю.
 11. Якщо клієнт активував фрібет і не використав його, сума буде списана автоматично після закінчення терміну дії пропозиції.
 12. Якщо у гравця активовано кілька пропозицій зі схожими умовами отримання та/або відіграшу, облік ставок здійснених у парі буде відбуватися відповідно до пріоритетності –  спочатку фрібет потім бонус (Free-бонус, бонус на депозит).
 13. Інформування про правила акції та зміни до них здійснюють на веб-сайті pm.ua.
 14. Порядок та умови участі у букмекерському парі встановлюються загальними правилами розміщеними на сайті організатора у розділі «Правила та умови».
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт