Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
60 €
Відіграш
Термін відіграшу
4 днi

Щоб отримати бонус:

 • Завантажте та встановіть мобільний додаток Marathonbet.
 • Внесіть перший депозит у додатку з промокодом SUMBS на суму від €5.
 • Робіть live-ставки через додаток на суму не менше за внесену.
 • Щодня отримуйте 100% від суми депозиту від суми депозиту та 30 безкоштовних спінів до трьох разів протягом 30 днів з моменту внесення першого депозиту до 3-х разів протягом 30 днів з моменту внесення першого депозиту.
 • Максимальна сума безкоштовної ставки становить €20. Максимальна сума всіх безкоштовних ставок у цій акції становить €60.

Правила участі

 • Завантажте та встановіть мобільний додаток Marathonbet.
 • Внесіть перший депозит у мобільному додатку на суму від €5 з використанням промокоду SUMBS до 23:59 (за київським часом) 31.08.2023.
 • Зробіть одну або декілька live-ставок на загальну суму не менше ніж депозит, внесений у мобільному додатку.
 • Отримуйте щодня безкоштовну ставку в розмірі 100% від суми кваліфікуючого депозиту протягом трьох днів з моменту внесення першого депозиту.
 • Максимальна сума безкоштовної ставки становить €20. Максимальна сума всіх безкоштовних ставок у цій акції становить €60.
 • Ми можемо попросити вас верифікувати ваш ігровий рахунок у будь-який момент у період проведення цієї акції.
 • У цій акції всі грошові значення можуть дорівнювати еквіваленту в іншій валюті.

Терміни та умови участі в акції «Бонус у додатку за реєстрацію»

1. Термін дії акції: з 00:00 (за київським часом) 05.09.2022 (21:00 GMT 04.09.2022) до 23:59 (за київським часом) 31.12.2023 (20:59 GMT 31.12.2023).

2. Ця акція доступна для всіх клієнтів, які отримали запрошення від Marathonbet, але ще не встигли внести свій перший депозит.

3. Учасник повинен виконати такі кваліфікуючі дії:

 • Зареєструватися на сайті marathonbet.com.
 • Завантажити та встановити мобільний додаток Marathonbet.
 • Внести перший депозит у мобільному додатку Marathonbet на суму від €5 з використанням промокоду SUMBS до 23:59 (за київським часом) 31.08.2023.
 • Зробити одну або декілька live-ставок на загальну суму не менше ніж депозит, внесений у мобільному додатку.

4. Учасник щодня отримуватиме безкоштовну ставку в розмірі 100% (у межах €20) від суми кваліфікуючого депозиту та 30 безкоштовних спінів у слот-грі Book of Dead від Play’n GO, по €0,50 кожен, до трьох разів протягом 30 днів з моменту внесення першого депозиту. Наприклад:. Наприклад:

 • Якщо учасник внесе депозит у мобільному додатку на суму €5 з використанням промокоду SUMBS та протягом доби зробить live-ставки на загальну суму від €5 через мобільний додаток, він отримає безкоштовну ставку €5 (тобто 100% від суми кваліфікуючого депозиту €5).
 • Якщо учасник внесе депозит у мобільному додатку на суму €20 й більше з використанням промокоду SUMBS та протягом доби зробить live-ставки на загальну суму від €20 через мобільний додаток, він отримає безкоштовну ставку €20 (тобто 100% від перших €20 кваліфікуючого депозиту).

5. Потрібний оборот необхідно здійснити протягом 30 днів з моменту внесення першого депозиту.

6. Учасник не повинен виводити кошти в період дії цієї акції.

7. Для отримання чергової безкоштовної ставки та безкоштовних спінів (до трьох разів) наступний депозит необхідно внести в мобільному додатку після успішного виконання умов попереднього етапу і потім зробити через мобільний додаток одну або декілька live-ставок на суму не менше ніж внесений депозит.

8. Live-ставки мають бути розраховані протягом 30 днів з моменту внесення першого депозиту, щоб взяти участь в акції. Live-ставкою вважається та ставка, яку було зроблено на подію, що відбувається в реальному часі на момент прийняття вашого купона, незалежно від розділу розташування цієї події на сайті.

9. Максимальна сума безкоштовної ставки становить €20. Максимальна сума всіх безкоштовних ставок у цій акції становить €60.

10. Безкоштовну ставку та безкоштовні спіни буде зараховано протягом двох робочих днів після виконання умов акції для кожного з кваліфікуючих депозитів.

11. Передматчеві ставки, а також ставки з використанням безкоштовних ставок, бонусного балансу, функції «Дострокова виплата» або опції «Редагувати ставку» не вважаються кваліфікуючими в цій акції.

12. Анульовані ставки не є кваліфікуючими для участі в цій акції.

13. Ви зможете використати безкоштовну ставку лише через мобільний додаток.

14. Коефіцієнт для використання безкоштовної ставки не повинен перевищувати 3.50.

15. У цій акції можна отримати не більше трьох безкоштовних ставок і не більше 90 безкоштовних спінів.

16. Виграш з безкоштовних ставок буде доступний для виведення. Сума безкоштовної ставки не повертається.

17. Термін дії безкоштовної ставки становить 7 днів з моменту зарахування на рахунок. Термін дії безкоштовних спінів становить 7 днів з моменту зарахування.

18. Будь-який виграш з безкоштовних спінів необхідно відіграти 30 разів у будь-яких слот-іграх Казино Marathonbet. При відіграші в обороті враховуються лише ставки, зроблені з використанням основного балансу.

19. Після виконання умов відіграшу виграш буде доступний для подальшої гри або виведення. Умови відіграшу мають бути виконані протягом чотирьох днів після зарахування виграшу на ваш бонусний баланс, в іншому разі весь виграш, що залишився на бонусному балансі, буде анульовано.

20. Максимальна сума ставки, яку можна зробити з бонусного балансу, становить €5. Будь-які ставки, зроблені з використанням бонусного балансу, не враховуються при відіграші.

21. Максимальна сума, яку можна перевести на ваш основний баланс, становить €100. Будь-яку додаткову суму, що залишилася на бонусному балансі, буде анульовано.

Загальні положення та умови 

 1. Учасники парі, акцій та інших спеціальних пропозицій повинні бути не молодше 18 років. Осіб молодше 18 років буде виключено з розіграшу.
 2. Заявки, що не задовольняють умов акції, не є кваліфікуючими для цієї акції.
 3. Якщо не вказано інше, ця пропозиція не може використовуватися разом з іншими акціями і бонусними пропозиціями букмекерської контори Marathonbet.
 4. В акціях, що вимагають розміщення кваліфікуючої ставки, одна ставка може бути кваліфікуючою лише для однієї акції. Якщо окрема ставка відповідає критеріям більш ніж для однієї діючої акції, то вона буде співвіднесена з акцією за наступним пріоритетом:
  (i)    Введення промокоду.
  (ii)   Отримання бонуса в каталозі бонусів програми лояльності.
  (iii)  Отримання пропозиції електронною поштою.
  (iv)  Найближчий час завершення акції.
 5. Учасник парі, на ігровому рахунку якого активовано режим самообмеження або інші обмеження, які не дозволяють Учаснику парі розмістити кваліфікуючу ставку на своєму рахунку або використати присуджений бонус чи приз, не може брати участь у цій акції.
 6. Беручи участь в акції, учасник парі приймає Загальні положення та умови, а також Положення та умови акції разом із Загальними положеннями букмекерської контори Marathonbet, які можна знайти тут.
 7. У цій акції не можуть брати участь працівники або близькі родичі працівників букмекерської контори Marathonbet, компаній групи букмекерської контори Marathonbet, а також працівники або близькі родичі працівників будь-яких компаній, пов’язаних із просуванням цієї акції, включаючи типографські компанії і посередників.
 8. Безкоштовні ставки за жодних обставин не можуть бути відшкодовані або передані іншій особі.
 9. Учасник парі зобов’язаний впевнитися, що вказана ним контактна інформація є достовірною та діючою впродовж усього терміну дії акції. Букмекерська контора Marathonbet не несе відповідальності за неточну чи неповну контактну інформацію.
 10. Безкоштовні ставки присуджуються лише при дотриманні Загальних положень та умов, а також Положень та умов цієї акції, і відповідно до чинного законодавства. Якщо букмекерська контора Marathonbet має достатні підстави вважати, що учасник парі поводив себе некоректно або нечесно в цій акції, або не дотримувався Загальних положень та умов, Положень та умов акції та/або Загальних положень букмекерської контори Marathonbet, та/або учасник парі займається забороненою діяльністю, зазначеною в розділі 1.7.2 Загальних положень букмекерської контори Marathonbet, компанія залишає за собою право відмовити цьому учаснику у присудженні безкоштовних ставок або анулювати безкоштовні ставки.
 11. За винятком випадків смерті, травм з необережності й боротьби з шахрайством у межах закону, а також будь-яких інших видів відповідальності, які можуть не бути обмежені або виключені відповідно до закону, букмекерська контора Marathonbet і будь-які пов’язані з букмекерською конторою Marathonbet компанії та агенти знімають з себе будь-яку відповідальність і зобов’язання, пов’язані з перенесеннями, скасуваннями, затримками чи змінами у правилах видавання безкоштовних ставок, що об’єктивно не залежать від букмекерської контори Marathonbet.
 12. Беручи участь у цій акції, учасник парі погоджується з тим, що букмекерська контора Marathonbet і будь-які пов’язані з букмекерською конторою Marathonbet компанії можуть використовувати інформацію, зібрану під час цієї маркетингової або клієнтської кампанії, виключно для цілей, необхідних для керування цією кампанією.
 13. У результаті певних подій, викликаних нормативними і/або законодавчими вимогами, технічними складнощами і/або будь-якими іншими причинами, що не залежать від букмекерської контори Marathonbet, букмекерська контора Marathonbet може продовжити, скасувати, відкликати, анулювати, припинити, змінити або призупинити Загальні положення та умови і/або Положення та умови акції, та/або присудження безкоштовних ставок у будь-який момент до завершення акції.
 14. Учасників парі, які не виконали вимоги Загальних положень та умов і Положень та умов акції у повному обсязі, буде дискваліфіковано.
 15. Організатором цієї акції є компанія Panbet Curaçao N.V. (118257), контактна адреса: Panserve Ltd, 141 Davigdor Road, Hove BN3 1RE, UK.
 16. Відповідно до цих Положень та умов, треті особи не мають жодних прав, а також не можуть скористатися жодним із прав, обумовлених у цих Положеннях та умовах.

Будь ласка, грайте відповідально!

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт