За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
200000 ₸
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора Finbet.kz щодня дарує 1% суми, яка знаходиться на реальному балансі гравця.  Акція триває до 30.06.2020, а кошти зараховуються на бонусний рахунок.

Умови і особливості

 1. Максимальна сума, яка може бути нарахована/накопичена на бонусному балансі – 200 000 тенге.
 2. Суму бонусу можливо розіграти у розділі СПОРТ.
 3. Правила розіграшу бонусу: тип ставки – експрес, мінімальна кількість подій – 5, мінімальне котирування кожної події – 2,0.
 4. Суму бонусу необхідно прокрутити один раз і однією сумою.
 5. У разі правильного відіграшу на реальний баланс користувача буде переведена сума нарахованого/накопиченого бонусу. Користувач повинен поставити ставку однією сумою, тобто якщо на бонусному балансі накопичено 1000 тенге, необхідно здійснити ставку однією сумою – поставити всі 1000 тенге.
 6. Заборонений продаж ставки, яка була здійснена за умовами бонусу. У разі здійснення продажу ставки, компанія зберігає право заблокувати особовий рахунок користувача до з’ясування обставин, мінімум на 72 години.
 7. Після переводу суми з бонусного балансу на реальний баланс, бонус обнуляється.
 8. Сума, перекладена на реальний баланс, підлягає виплаті.
 9. У разі якщо користувач зробив депозит і не розіграв суму депозиту, то виплаті може підлягати тільки переведена сума з бонусного на реальний баланс.
 10. Для виведення суми депозиту користувачеві необхідно розіграти суму депозиту в 100% розмірі.
 11. У разі, якщо користувач здійснив кілька депозитів і нараховувалося кілька бонусів, для здійснення виплати всі депозити і бонуси повинні бути розіграні в 100% розмірі.
 12. У разі порушення правил розіграшу бонусу компанія зберігає право скасувати всі нараховані бонуси, ставки, виграші, здійснені з даного бонусу.
 13. Компанія залишає за собою право в будь-який час вносити в ці правила зміни і доповнення, опублікувавши їх на сайті, без попереднього сповіщення.
 14. Всі ставки, здійснені з бонусного балансу, повинні бути розраховані до 00:00 1.07.2020 року. В разі якщо ставка розрахується після зазначеного часу, бонус і ставки анулюються.

Плюси і мінуси

 • Можливість накопичувати додаткові гроші щодня, просто тримаючи кошти на рахунку в БК
 • Великий максимальний розмір бонусу
 • Відіграш бонусу можливий тільки експресом з 5 подій, коефіцієнти кожної - 2+
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт