Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
300 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
5 днів

Зроби три депозити в букмекерській конторі Parimatch (Pm.ua) від 300 грн кожен та отримай фрібет 300 грн на будь-який спорт. Використай свій бонус для участі у парі з коефіцієнтом до 5 впродовж 5 днів. 

Правила

  1. Акція доступна з 23.01.2023 до 26.01.2023 включно.
  2. Фрібет буде нараховано 27.01.2023 протягом дня учасникам, які виконали умови акції.
  3. Учасниками даної акції можуть бути гравці, зареєстровані на сайті pm.ua, пройшли верифікацію та отримали індивідуальне повідомлення від організатора про наявність персональної пропозиції, враховуючи активність гравця на сайті.
  4. Персональна пропозиція стає доступною з моменту її появи на ігровому рахунку в розділі «Акції».
  5. Фрібет доступний для участі у букмекерському парі із встановленим коефіцієнтом події від 1,01 та не більше 5 протягом 5 днів після нарахування. 
  6. Участь у парі з використанням редагування, Vip-ставки і Cash out є недоступним  при використанні фрібета.
  7. Якщо гравець активував фрібет і не використав його, сума буде списана автоматично після закінчення терміну дії пропозиції.
  8. Якщо у гравця активовано кілька пропозицій зі схожими умовами отримання та/або відіграшу, облік ставок здійснених у парі буде відбуватися відповідно до пріоритетності – спочатку фрібет потім бонус.
  9. Інформування про правила акції та зміни до них здійснюють на веб-сайті pm.ua.
  10. Порядок та умови участі у букмекерському парі встановлюються загальними правилами розміщеними на сайті організатора у розділі «‎Правила та умови»‎.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт