Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
1000000 ₴
Відіграш
Термін відіграшу

З 17 до 26 серпня 2023 року бери участь в акції «Раунд на мільйон» від букмекерської контори Favbet.

27 серпня 2023 року дивись бій «Олександр Усик – Даніель Дюбуа», прогнозуй, у якому раунді він закінчиться. Зроби виграшну ставку від 200 UAH та отримай шанс розділити призовий фонд 1 000 000 UAH.

Як взяти участь? 

 1. Обери, в якому раунді закінчиться бій. Авторизуйся на акційній сторінці, натиснувши кнопку «Авторизуйся», після чого зроби точний прогноз на раунд, в якому закінчиться бій «Олександр Усик – Даніель Дюбуа».
 2. Натисни кнопку «Зробити прогноз». Після введення раунду натискай кнопку «Зробити прогноз». В акції враховуватиметься лише останній прогноз, зроблений учасником до початку бою.
 3. Зроби виграшну ставку. З 12:00:00 17 серпня до 23:59:59 26 серпня роби виграшні ставки від 200 UAH на бій «Олександр Усик – Даніель Дюбуа» та отримай шанс розділити призовий фонд 1 000 000 UAH. Враховуються виключно розраховані ставки типу «Ординар» із результатом «Виграш» та мінімальним коефіцієнтом – 1,5.

Правила участі

1. Учасником акції може бути фізична особа, яка на момент участі в азартній грі досягла 21-річного віку, пройшла ідентифікацію та верифікацію на сайті організатора азартних ігор, є дієздатною, не має встановлених законодавством обмежень щодо участі в азартній грі, не перебуває у реєстрі осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх, та за власним бажанням бере участь в азартній грі і відповідній акції.

2. Погоджуючись з цими правилами, учасник підтверджує, що ознайомлений з правилами організатора, програмою лояльності, а також усвідомлює, що повинен дотримуватись принципів відповідальної гри, що розміщені на сайті організатора азартних ігор www.favbet.ua.

3. Акція проводиться по всій території України, крім Автономної Республіки Крим і тимчасово окупованих територій України.

4. Акція проводиться у період з 12:00:00 17.08.2023 до 23:59:59 26.08.2023 за київським часом (до початку боксерського поєдинку «‎Олександр Усик – Даніель Дюбуа»).

5. Порядок участі в акції:

 • Для участі в акції, до початку боксерського поєдинку «‎Олександр Усик – Даніель Дюбуа», а саме до 23:59:59 26.08.2023 року, учаснику необхідно:

1) авторизуватися на акційній сторінці, натиснувши кнопку «Авторизуйся»;

2) зробити точний прогноз на раунд, в якому закінчиться бій, натиснувши кнопку «Зробити прогноз»;

3) після чого натиснути кнопку «Зробити ставку» та здійснити ставку на бій, тим самим беручи участь у букмекерському парі організатора, за умови, що мінімальна ставка дорівнює 200 UAH.

 • Взяти участь в акції можна лише до початку бою (до 23:59:59 26.08.2023). Враховується останній зроблений прогноз на сторінці акції та будь-який маркет ставок в рамках боксерського поєдинку «‎Олександр Усик – Даніель Дюбуа» від кожного учасника, що відображений в таблиці «Учасники» на сторінці акції.
 • Тип ставки який враховується для участі – Ординар.
 • Мінімальний коефіцієнт ставки – 1,5.
 • Ставки приймаються лише на бій «‎Олександр Усик – Даніель Дюбуа».
 • Ставки приймаються лише у розділі «Спорт».
 • В акції беруть участь тільки розраховані ставки учасників з результатом «Виграш». Ставки з ознакою CashOut та/або «Повернення ставки» – не враховуються.
 • Основне завдання учасника акції – вказати, в якому раунді закінчиться бій, та зробити виграшну ставку згідно з умовами.
 • Переможцями акції будуть вважатись учасники, які точно вказали, в якому раунді закінчиться бій.
 • Таблиця розділу «Учасники» – це таблиця з даними активності учасників акції, що розміщена на сторінці акції у розділі «Учасники». 
 • Таблиця відображає дані протягом всього періоду акції, після завершення проведення акції дані у таблиці перестають оновлюватися, тим самим автоматично визначаються переможці серед усіх учасників, які взяли участь в акції.
 • Загальний призовий фонд акції сформовано організатором та складає 1 000 000 ігрових замінників гривні.
 • Призовий фонд буде розподілено між усіма учасниками, які точно вказали, в якому раунді закінчиться бій, та зробили підтверджувальну ставку.
 • Максимальна сума виграшу для одного переможця – 10 000 ігрових замінників гривні, незалежно від кількості учасників, які правильно вказали фінальний раунд бою.
 • Нарахування призів здійснюється протягом 2 робочих днів після закінчення акції, а саме до 29.08.2023 року (але не більше ніж через 72 години з моменту її закінчення). 
 • Учасник акції має право прийняти нараховані призи в особистому кабінеті, у розділі «Бонуси», протягом 5 календарних днів з моменту їх нарахування. Якщо учасник не прийняв нарахований приз у зазначений термін, він втрачає право на отримання цього призу.

6. Оподаткування осіб, які отримали приз, проводиться відповідно до чинного законодавства України у момент здійснення виплати виграшу організатором. 

7. Дані правила можуть бути змінені/доповнені організатором протягом всього періоду проведення акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення оновленої редакції правил на сайті. 

8. Беручи участь в акції, учасник висловлює свою згоду з даними правилами, правилами організатора та програмою лояльності, тим самим зобов’язується дотримуватися їх і керуватися ними у взаєминах з організатором акції та іншими учасниками. Учасник акції, який не дотримується правил акції, може втратити статус учасника і не має права на одержання від організатора будь-якої компенсації.

9. З усіх додаткових питань, що стосуються акції, учасники можуть звертатися до служби підтримки за вказаними контактами у відповідному розділі на сайті www.favbet.ua.

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт