За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
5000 ₽
Відіграш
Термін відіграшу
30 днів

Букмекерська контора «Марафон» пропонує новим клієнтам бонус – щотижневий кешбек у розмірі 10% від сум парі у вигляді фрібета протягом 5 тижнів з моменту внесення першого депозиту. Максимальна сума щотижневого кешбеку складає 1000 рублів. Таким чином, за весь час акції ви можете отримати до 5000 рублів. Для отримання бонусу необхідно:

 1. Зареєструватися на сайті БК «Марафон».
 2. Поповнити рахунок на суму від 500 рублів з промокодом, який вказаний вище.
 3. Укласти будь-яке парі з коефіцієнтом від 1,5.

Кешбек зарахується у вигляді безкоштовної ставки протягом 3 робочих днів з моменту закінчення кожного 7 дня після внесення першого депозиту (за умови виконання всіх вимог акції).

Наприклад:

Ви внесли депозит 500 рублів з використанням промокоду і протягом 7 днів уклали  парі на суму 10 000. Ви отримаєте безкоштовне парі на суму 1000 рублів (тобто 10% від 10 000).

Правила та умови акції:

 1. Термін дії акції: з 1 серпня 2019 року по 31 серпня 2019 року.
 2. Максимальна сума кешбеку по промоакції становить 5000 рублів.
 3. Сума кваліфікуючих парі повинна становити не менше 500 рублів в тиждень. В іншому випадку кешбек НЕ буде зарахований.
 4. Кожне з безкоштовних парі буде зараховано на ігровий рахунок учасника протягом 3 робочих днів з моменту закінчення кожного 7 дня після внесення першого депозиту за умови виконання всіх вимог промоакції.
 5. Парі, укладені на бонусні кошти, а також з використанням опції «Дострокова виплата» і безкоштовних парі, або анульовані парі не є кваліфікуючими в даній промоакції.
 6. Дана пропозиція не може бути використана разом з іншими пропозиціями від БК «Марафон» і не може використовуватися  разом з іншим промокодом.
 7. Виграш, отриманий в результаті безкоштовного парі, буде зарахований на ігровий рахунок учасника за вирахуванням суми безкоштовного парі.
 8. Термін дії безкоштовного парі становить 30 днів з моменту зарахування.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт