За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
50 €
Відіграш
10х
Термін відіграшу
30 днів

Букмекерська компанія Tonybet готова подвоїти ваш перший депозит бонусом до €50.

Як отримати бонус?

 • Зареєструйтеся на сайті БК
 • Зробіть депозит і введіть промокод Tony50
 • Отримайте вітальний бонус до €50

Правила та умови

 1. Дана пропозиція поширюється тільки на нових користувачів, які зробили перший депозит. Всі гравці повинні бути 18+ років або у віці, встановленому законом для участі в азартних іграх.
 2. Пропозиція поширюється на користувачів, які зареєструвалися в TonyBet 10/02/2019 і пізніше.
  Відіграш бонусу можливий винятково на ринках ставок на спорт як до, так і по ходу матчу.
 3. Для того, щоб активувати бонус на вашому рахунку TonyBet, будь ласка, введіть бонусний код TONY50 при внесенні депозиту і відіграйте свій депозит 10 разів на ринках ставок з коефіцієнтом від 1.65 протягом 30 днів. У залік відіграшу бонусу йдуть ставки, що не перевищують розмір вашого депозиту.
 4. Наприклад, ви внесли депозит €20 і ввели бонусний код. Суму депозиту необхідно поставити 10 разів з коефіцієнтом від 1.65. Роблячи ставки, ви маєте на своєму рахунку TonyBet €60. Якщо ви поставите €30, то тільки €20 підуть в залік відіграшу бонусу, оскільки це і є сума вашого депозиту.
 5. Бонус залишається активним і може бути активований з використанням майбутніх депозитів до тих пір, поки не виконані вимоги його відіграшу.
 6. Активований бонус повинен бути поставлений один раз з коефіцієнтом від 1.65, перш ніж він буде переведений на рахунок користувача TonyBet, а грошові кошти (активований бонус і потенційні виграші) стануть доступні для виведення.
 7. Гравець може відстежувати статус відіграшу бонусу на своєму рахунку TonyBet (Рахунок > Бонус). До того, як вимоги відіграшу бонусу будуть виконані, реальні гроші з рахунку користувача в TonyBet можуть бути використані на інші товари і послуги. Після того, як бонус активований, а користувач почав ставити, то ставки робляться з використанням бонусних коштів до тих пір, поки всі вони не використані. Якщо ставка являє собою комбінацію реальних грошових коштів і бонусу, то вся сума йде в залік відіграшу бонусу.
 8. Наприклад, якщо у користувача €40 на рахунку TonyBet, сума активованого бонуса €20, а він зробив ставку €60, то всі €60 йдуть в залік відіграшу бонусу.
 9. Якщо вимоги відіграшу бонусу не виконані протягом 5 днів, то бонус автоматично анулюється.
  Парний/ непарний, ставки на протилежні результати, скасовані ставки, повторні ставки на одну подію, ставки з коефіцієнтом 1,0 не йдуть в залік відіграшу бонусу
 10. Вимога відіграшу бонусу вступає в силу в момент зарахування бонусу на рахунок користувача. Усі транзакції реальних грошей до введення бонусного коду не включаються в обіг відіграшу бонусу. Бонусний код необхідно активувати, ввівши його у віконці «Код бонуса» на сайті TonyBet протягом 3 днів після внесення депозиту.
 11. Користувач може мати лише один активний бонус.

Плюси і мінуси

 • Можливість отримати до 50 євро додатково за перший депозит
 • Прості умови отримання
 • 30 днів на відіграш бонусних коштів
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт