Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Недоступний
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

З 1 листопада 2017 року для всіх клієнтів компанії БК «МЕЛбет» пропонує програму лояльності.

Для реєстрації в програмі лояльності «МЕЛбет клуб» необхідно:

  • На сайті БК «МЕЛбет» перейти в «Особистий кабінет»
  • Вибрати «Особисті дані»
  • Натиснути кнопку «Вступити в клуб» і слідувати подальшим інструкціям на сайті.

SMS-підтвердження номера телефону є обов’язковим.

Розмір нарахування бонусних очок залежить від суми ставки та кількості подій, з яких складається ставка, і розраховується за формулою: сума ставки множиться на кількість подій та ділиться на 3 (три)
Приклад: ви робите ставку 1000 грн на експрес з 6-ти подій. Бонусні бали = 1000*6/3 = 2000 очок

Умови

  • Мінімальна сума ставки для нарахування балів – 1 USD/1 Euro.
  • У програмі лояльності «МЕЛбет клуб» враховуються всі ставки типу «ординар», «експрес», «система», в тому числі та ставки Live.
  • Ставки, розраховані з коефіцієнтом «1», не враховуються при нарахуванні балів у програмі лояльності «МЕЛбет клуб».
  • Бонусні бали нараховуються тільки після розрахунку ставок.
  • Максимальне значення кількості розрахованих результатів в «експресі» або «системі» при нарахуванні бонусних очок дорівнює 6-ти («експреси» і «системи», складені більш ніж з 6-ти подій, будуть також розраховуватися зі значенням «6»).

Поточна інформація про кількість набраних очок і їх обміні доступна в особистому кабінеті гравця в розділі «МЕЛбет клуб».
Обмін бонусних очок на реальні гроші проводиться тільки в валюті ігрового рахунку і за формулою: сума бонусних очок розділити на 200 (двісті) – це і буде сума грошових коштів, зарахованих на ігровий рахунок клієнта.

Приклад:  ви маєте на рахунку 20 000 бонусних очок.
Реальні гроші = 20 000/200 = 100 UAH.
Формула обміну очок є постійною для всіх клієнтів компанії та не може обумовлюватися і / або змінюватися в індивідуальному порядку.
Учасники програми лояльності «МЕЛбет клуб» можуть використовувати обміняні кошти на свій розсуд, у тому числі й виводити зі своїх особистих рахунків.

Програма лояльності «МЕЛбет клуб» діє на постійній основі.

* Компанія залишає за собою право використовувати номери телефонів в рекламних та/або маркетингових цілях на свій розсуд.
** Компанія залишає за собою право виключити клієнта з участі в програмі лояльності «МЕЛбет клуб» без пояснення причин, в тому числі якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри та застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними.
*** Компанія залишає за собою право в будь-який момент без попереднього повідомлення змінити ці правила та умови, скасувати участь будь-якого клієнта, змінити умови спеціальної пропозиції або скасувати повністю. Будь-які зміни та доповнення правил та умов програми лояльності «МЕЛбет клуб» будуть опубліковані на цій сторінці, і кожен учасник пропозиції зобов’язується періодично перевіряти дану сторінку на наявність змін і/або доповнень.
****Продані ставки та ставки зі статусом “Повернення” не беруть участі в розрахунку.

Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт