За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Недоступний

Програма лояльності БК Sportingbet

Скористалися 52 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Програма лояльності Sportingbet («Бонус-Клуб») заснована на балах і дозволяє щотижня отримувати надбавку до депозитів і скретч-карти ACE з призом до 50000 євро. Участь в програмі автоматично бере кожен клієнт букмекера і казино Sportingbet. Активним гравцям, які ставлять досить багато, БК пропонує членство в «Преміум-Клубі» з особливими бонусами і пропозиціями.

Бали програми лояльності нараховуються за кожну ставку на спорт з коефіцієнтом 1.20 або вище. Сума ставки, виражена в британських фунтах, переводиться в суму бонусних балів за курсом 1 до 1. Якщо валюта рахунку гравця відмінна від британського фунта, то сума ставки умовно переводиться в фунти за поточним обмінним курсом і далі в бали, при цьому кількість балів округлюється в меншу сторону.

Для експресів букмекер пропонує особливі умови нарахування бонусних балів: сума ставки множиться на кількість виборів в експресі, коефіцієнти яких складають 1.20 або більше. Результат множення переводиться в бали 1 до 1, або в британські фунти за поточним курсом і після в бали, якщо валюта рахунку інша.

Заробляючи бали протягом місяця, гравець пересувається по 5 рівням програми лояльності Sportingbet: 1 рівень – 201-2500 балів, 2 рівень – 2501-5000 балів, 3 рівень – 5001-15000 балів, 4 рівень – 15001-30000 балів. Для того, щоб досягти 5 рівня та отримати запрошення в ексклюзивний «Преміум-Клуб» в рамках програми лояльності, гравець повинен набрати не менше 30001 балів за місяць.

Кожен рівень програми відповідає певній щотижневій кількості скретч-кат і розміру щотижневого бонусу до загальної суми депозитів, внесених в понеділок («перезавантаження щопонеділка»): 1 рівень – бонус до 5 доларів США до депозитів і 1 скретч-карта; 2 рівень – бонус до 10 доларів до депозитів і 3 скретч-карти; 3 рівень – бонус до 25 доларів до депозитів і 5 скретч-карт; 4 рівень – бонус до 50 доларів до депозитів і 10 скретч-карт.

Бонуси нараховуються в кінці кожного місяця залежно від того, скільки балів гравець заробив протягом місяця і на якому рівні в «Бонус-клубі» він знаходиться. На початку кожного місяця баланс бонусних балів стає рівним нулю, і гравець заробляє їх знову.

Програма лояльності Sportingbet безстрокова.

Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт