Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Зроби прогноз на будь-який виграшний маркет ставок типу «Ординар» з розділів «Спорт», Live, «Кіберспорт» на сайті БК Favbet, що мають відбутись в найближчі вихідні, та бери участь у розіграші призів (ігрових замінників гривні згідно з умовами акції БК або фізичного подарунку).

Офіційні правила участі

1. Організація і проведення акції регламентовані цими правилами, офіційний текст яких опубліковано на сайті www.favbet.ua у розділі «Акції».

2. Учасником акції – може бути фізична особа, яка зареєстрована та верифікована на сайті www.favbet.ua, на момент участі в акції досягла 21-річного віку, є дієздатною, не має встановлених законодавством обмежень, щодо участі в азартній грі, не перебуває у реєстрі осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх, та за власним бажанням бере участь в азартній грі і у відповідній акції.

3. Погоджуючись з цими правилами, учасник підтверджує, що ознайомлений з правилами організатора, програмою лояльності, а також усвідомлює, що повинен дотримуватись принципів відповідальної гри, що розміщені на сайті організатора азартних ігор www.favbet.ua.

4. Акція проводиться по всій території України, крім Автономної Республіки Крим і тимчасово окупованих територій України.

5. Місцем проведення акції є офіційнa сторінкa організатора у соціальній мережі Instagram – @favbet_ukraine

6. Період проведення акції: з 12.08.2023 року по 31.12.2023 року.

7. Кожні вихідні (субота та неділя), протягом загального періоду проведення акції, організатором буде проведено всього 21 окремих розіграшів призів. 

8. Загальний порядок участі в розіграші призів акції «Парі вихідних»:

 • Бути зареєстрованим користувачем соціальної мережі Instagram
 • Бути підписаним на офіційну сторінку організатора – https://www.instagram.com/favbet_ukraine/
 • Протягом періоду проведення розіграшу вікенду, зробити прогноз на будь-який виграшний маркет ставок типу «Ординар» на спортивні події з розділів «Спорт», Live, «Кіберспорт», що мають відбутись в найближчу суботу та неділю.
 • Оформити в купоні на вебсайті організатора www.favbet.ua один з доступних варіантів подій, що мають відбутись в найближчу суботу та неділю протягом загального періоду проведення акції, та зробити знімок екрану з результатом.
 • Заповнити гугл-форму, що буде розміщена організатором під відповідним акційним дописом з умовами проведення розіграшу вікенду в межах акції у соціальній мережі, тим самим підвередивши свою участь в акції.
 • Дочекатись від організатора особистого повідомлення у соціальній мережі, та надіслати у відповідь знімок екрану з результатами оформленого купону.
 • Організатор контактує з учасниками акції в особистих повідомленнях соціальної мережі, враховуючи порядок надходження заповнених гугл-форм про підтвердження участі в акції.
 • Фактична участь у букмекерському парі на запропонований маркет ставок типу «Ординар» – не є обов’язковою умовою участі в даній акції.
 • Вимоги до ставок типу «Ординар», які мають бути зібрані у купоні на веб-сайті організатора www.favbet.ua:
  – Мінімальний загальний коефіцієнт – 1,8.
  – Враховуються спортивні події з розділів  «Спорт», Live, «Кіберспорт», що мають відбутись в найближчу суботу та неділю.
 • Переможцями акції, можуть стати учасники, які виконали всі зазначені умови відповідно цих правил та вказали в купоні точні ставки типу «Ординар» на події протягом періоду проведення розіграшу вікенду. 
 • Переможці розіграшу вікенду, будуть відображатись у турнірній таблиці, що буде розміщена окремим дописом на офіційній сторінці організатора у соціальній мережі Instagram.
 • Максимальна кількість учасників акції, що визначаються організатором кожного поточного місяця, протягом загального періоду проведення акції – 25 учасників.
 • Максимально можлива кількість переможців акції, що визначаються організатором кожного поточного місяця, протягом загального періоду проведення акції – 25 учасників.
 • Інформація про результати розіграшу вікенду, зазначається в описі акційних дописів, кожного понеділка о 18:00 за київським часом, протягом всього періоду проведення акції «Парі вихідних».
 • Призовий фонд акції визначається виключно на розсуд організатора, відповідно до програми лояльності, що розміщена на офіційному сайті www.favbet.ua.
 • У разі зайняття учасником призового місця – приз, що може бути запропоновано учасникам на розсуд організатора та в рамках чинної програми лояльності:
  – у вигляді вказаної організатором суми ігрових замінників гривні, автоматично буде нараховано на ігровий рахунок учасника протягом 72 годин з моменту завершення зазначеного періоду проведення розіграшу вікенду в межах акції у відповідному акційному дописі у соціальних мережах;
  – у вигляді фізичного подарунку, переможці матимуть можливість отримати у 14-денний строк з моменту одержання відповідного повідомлення від організатора в особистих повідомленнях користувача у соціальних мережах.
 • У разі якщо не вдалось зв’язатись з переможцем акції, та/або переможець не відповідає на повідомлення від організатора протягом трьох днів з моменту його отримання – кінцева дата вручення призу не може бути продовжена.
 • Вручення фізичних призів відбувається протягом 14 днів після оголошення переможців розіграшу вікенду, шляхом відправлення поштовим сервісом за рахунок організатора. Переможець акції не може передавати своє право на отримання призу третім особам.
 • З моменту отримання призу від організатора, переможець акції самостійно несе відповідальність за цілісність та збереження отриманого призу.

9. Зобов’язання з оподаткування призів покладається на організатора азартних ігор, відповідно до норм чинного законодавства України. Організатор є податковим агентом та утримує з кожного розіграного призу податки та збори згідно з Податковим кодексом України та перераховує їх до відповідного бюджету.

10. Дані правила можуть бути змінені/доповнені організатором протягом всього періоду проведення акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення оновленої редакції правил на сайті. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено діючою редакцією офіційних правил.

11. Беручи участь в акції, учасник висловлює свою згоду з даними правилами, правилами організатора та програмою лояльності, тим самим зобов’язується дотримуватися їх і керуватися ними у взаєминах з організатором акції та іншими учасниками. Учасник акції, який не дотримується правил акції, може втратити статус учасника і не має права на одержання від організатора будь-якої компенсації.

12. З усіх додаткових питань, що стосуються акції, учасники можуть звертатися до служби підтримки за вказаними контактами у відповідному розділі на сайті www.favbet.ua.

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт