Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
4500 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
14 днів

У гарячому Сан-Паулу розпочався турнір із Valorant! Спеціально для фанатів букмекерська контора GG.BET підготувала спеціальні бонуси, заряджайся одним із них і будь готовим до турніру:

 • 150% spike бонус за депозит від ₴300.
 • 15% spike кешбек на програшні ставки на VALORANT Champions Tour 2023: LOCK//IN São Paulo. 

Скоріше переходь у меню профілю та активуй свій spike бонус!

Правила та умови

1. Пропозиція разова та доступна в період від 13.02.2023 до 04.03.2023 для гравців з підтвердженою електронною поштою. Період розпочинається в 00:00 та закінчується о 23:59 (UTC).

2. Для активації бонуса необхідно активувати бонусну програму в особистому кабінеті, потім виконати умови.

3. Бонус на депозит:

 • Мінімальна сума депозиту для отримання бонуса становить ₴300.
 • Для виведення бонусних коштів і/або якого-небудь виграшу в результаті використання бонусних коштів користувачеві необхідно зробити ставки на загальну суму, яка щонайменше в 15 разів перевищує отриманий бонус, упродовж 14 днів із моменту його отримання.
 • Бонусні кошти бетінг бонуса відігруються тільки на розрахованих ставках із коефіцієнтом від 1,75 (вид ставки – ординар).
 • Максимальна сума бонуса становить ₴4500.
 • Максимальна сума коштів, які налічуються на реальний баланс після відіграшу бонуса, становить ₴4500.

4. Кешбек:

 • Мінімальна сума депозиту для отримання кешбеку становить ₴300. 
 • Кешбек поширюється на розраховані ставки ординар із коефіцієнтом від 1,5 та експрес від 3 подій із загальним коефіцієнтом ставок від 2,5, здійснені на матчі турніру VALORANT Champions Tour 2023: LOCK//IN São Paulo після активації бонуса.
 • Кешбек нараховується тільки за ставки, здійснені реальними коштами;
 • Максимальна сума нарахування кешбеку становить ₴4500.
 • Сума кешбеку становитиме 15% від загальної суми програшу за період дії акції. Під загальною сумою програшу мається на увазі сума ставок, що відповідають умовам акції, які були здійснені і розраховані в період дії акції за вирахуванням суми виграшів за цими ставками. Кешбек буде нарахований за такою формулою: 0,15 х (сума всіх ставок – сума виграшних ставок). Усі нарахування підлягають конвертації в USD валюту, що може вплинути на підсумкову суму нарахування. Кешбек буде нарахований на бонусний баланс.
 • Для виведення бонусних коштів і/або будь-якого виграшу в результаті використання бонусних коштів користувачеві необхідно зробити ставки на загальну суму, яка щонайменше в 5 разів перевищує отриманий бонус, упродовж 14 днів із моменту його отримання.
 • Бонусні кошти бетінг бонуса відігруються тільки на розрахованих ставках із коефіцієнтом від 1,75 (вид ставки – ординар).
 • У разі невиконання умов відіграшу бонуса в зазначений термін бонусний рахунок і кошти бонусного балансу будуть списані.
 • Максимальна сума реальних коштів, отриманих після відіграшу бетінг бонуса, дорівнює ₴4500.

5. Бонуси можуть бути використані для ставок тільки тоді, коли на реальному балансі відсутні грошові кошти.

6. Виграш за ставками, здійсненими з використанням бонусного та реального балансів, буде розподілено пропорційно.

7. У разі виведення реальних коштів невідіграний бонус буде списаний.

8. Уточнити конкретні суми для вашої валюти ви можете, звернувшись до служби підтримки. Усі нарахування підлягають конвертації в USD валюту, що може вплинути на підсумкову суму нарахування.

9. БК GG.Bet залишає за собою право припинити або призупинити акцію в будь-який час, а також анулювати бонусний баланс і виграші, отримані при конвертації бонуса.

10. Виведення реальних коштів, отриманих шляхом відіграшу бонуса, може стати причиною для верифікації. Якщо верифікація не буде успішно пройдена, запит на виведення буде відхилений.

11. Правила та умови підлягають розгляду і змінам у будь-який момент проведення акції.

12. БК GG.Bet залишає за собою право перевіряти ігрову історію учасників акції, і спроба зловживання акцією може призвести до дискваліфікації з будь-якої або всіх подальших акцій на власний розсуд.

13. Одночасно може бути активним тільки один бонус. 

14. Усі ставки, продані через послуги cash out, не будуть враховані у відіграш бонуса, навіть якщо вони відповідають умовам.

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт