За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Обери свій кешбек у червні в GGbet

Скористалися 18 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
4000 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
5 днів

Кіберспортивний червень багатий на яскраві та очікувані події – IEM Summer, WePlay AniMajor, BLAST Premier: Spring Finals. Якщо хочеш ставити з кешбеком з 1 по 30 червня – завітай у GGBet. Максимальна сума бонусу – 4000 грн.

Який відсоток кешбеку? Залежить від тебе:

 • З мінімальним депозитом ₴100 – 5%
 • З мінімальним депозитом ₴200 – 10%
 • З мінімальним депозитом ₴300 – 15%
 • З мінімальним депозитом ₴600 – 20%

Як отримати?

 • Активуй обраний бонус у своєму профілі на початку кожного з періодів:
  1. 01.06 – 10.06
  2. 11.06 – 20.06
  3. 21.06 – 30.06
 • Внеси депозит на потрібну суму
 • Роби ставки (ординар, 1.75+) на CS:GO, Dota 2, StarCraft I, StarCraft II і League of Legends
 • У кінці періоду отримай кешбек до ₴4 000

ПРАВИЛА ТА УМОВИ:

 1. Гравець може отримати кешбек одноразово під час дії програми по завершенню кожного з періодів.
 2. Мінімальна сума поповнення для початку дії бонуса залежить від обраної гравцем програми і становить ₴100, ₴200, ₴300 і ₴600 у кожен період дії програми.
 3. Мінімальна сума ставки для нарахування кешбеку становить ₴100 у період дії програми. Кешбек поширюється на ставки ординар з коефіцієнтом від 1.75, зроблені після поповнення рахунку, на такі дисципліни, як CS: GO, Dota 2, StarCraft I, StarCraft II і League of Legends.
 4. Кешбек нараховується тільки за розраховані ставки, зроблені за реальні кошти.
 5. Максимальна сума нарахування кешбеку становить ₴4 000 для кожного періоду.
 6. Програма доступна на лайв і прематч події.
 7. Сума кешбеку залежить від обраної гравцем програми і становитиме 5%, 10%, 15% і 20% від загальної суми програшу в період дії програми. Протягом наступного дня після закінчення періоду гравцеві нараховується кешбек у розмірі % від різниці суми ставки і суми виграшів на особовому рахунку згідно з формулою (у прикладі приведена програма на 10% кешбеку): «0.1 * (сума ставки – сума виграшів)», у вигляді бонусів, але не більше ₴4 000.
 8. Кешбек буде нарахований на бонусний рахунок гравця після завершення терміну дії періоду.
 9. Для виведення бонусних коштів та/або будь-якого виграшу, отриманого в результаті використання бонусних коштів, користувачеві необхідно зробити ставки на загальну суму, що не менше ніж у 2 рази перевищує отриманий бонус, протягом 5 днів з моменту його отримання
 10. У разі невиконання умов відіграшу бонуса в зазначений термін, бонусний рахунок і кошти бонусного балансу будуть списані. Максимальна сума реальних коштів, отриманих після відіграшу беттінг-бонусу, дорівнює сумі отриманого бонуса. Залишок бонуса підлягає списанню
 11. Бонусні кошти беттінг-бонусу відіграються тільки на розрахованих ставках з коефіцієнтом від 1,75, вид ставки – ординар
 12. GG.Bet залишає за собою право на перевірку ігрових історій учасників акції, спроба зловживання акцією може призвести до дискваліфікації.
 13. GG.Bet залишає за собою право вносити зміни в правила та умови і призупинити програму без попередження, а також анулювати виграші, отримані в результаті нарахування кешбеку.
 14. Виведення коштів, отриманих за допомогою кешбеку, може стати причиною для верифікації. Якщо верифікація не буде пройдена успішно, запит на виведення буде відхилено.
 15. У разі виведення реальних коштів, невідіграний бонус буде списаний.
 16. Одночасно активним може бути тільки один бонус. Ставки зараховуються одночасно тільки у відіграш одного бонусу. Активуючи бонусну програму, ви автоматично деактивуєте попередню активну.
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт