Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

«Нудний рахунок»: акція від БК Marathonbet

Скористалися 204 людей
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу
7 днів

Букмекерська контора Marathonbet пропонує любителям ставок на рахунок взяти участь в акції «Нудний рахунок». БК подарує фрібет в розмірі суми ставки на точний рахунок, якщо футбольний матч закінчиться нульовою нічиєю.

Як взяти участь в акції?

  • Акція доступна для гравців, які «замовили» і отримали бонус «Нудний рахунок» в каталозі бонусів;
  • Після отримання бонусу укладіть парі на точний рахунок матчу. Рахунок може бути будь-яким, окрім 0:0;
  • У разі, якщо матч закінчиться з рахунком 0:0, букмекер нарахує на ваш баланс бонус – фрібет в розмірі суми ставки, але не більше €30 (або еквівалент в іншій валюті).

Висновок «РБ»

Пропозиція є свого роду страхуванням від нульової нічиєї. Проте варто зазначити, що більше €30 (або еквівалент в іншій валюті) букмекер не повертає, тому немає сенсу збільшувати суму ставки. В цілому, відмінна акція і сподобається любителям прогнозувати точний рахунок футбольних поєдинків.

Умови та положення

1. Дана промоакція доступна для гравців, які «замовили» і отримали бонус «Нудний рахунок» в каталозі бонусів.

2. Для участі в промоакції кваліфікована ставка повинна бути розміщена не пізніше, ніж через 24 години після замовлення.

3. Для участі в промоакції кваліфікована ставка повинна бути розміщена на будь-який точний рахунок (включаючи «Будь-який інший рахунок», але крім 0:0).

4. У разі закінчення матчу з рахунком 0:0 безкоштовна ставка буде зарахована на суму, що дорівнює сумі кваліфікованої ставки, але не більше суми, зазначеної в пункті 5.

5. Максимальний розмір безкоштовної ставки, що нараховується в даній промоакції, становить €30 (або еквівалент в іншій валюті).

6. Якщо сума ставки перевищує €30 (або еквівалент в іншій валюті), то безкоштовна ставка буде нарахована в розмірі €30 (або еквівалент в іншій валюті).

7. Ставки, за якими були проведені скасування або повернення, а також ті ставки, до яких була застосована функція «Дострокова виплата», не підходять для даної промоакції.

8. Безкоштовна ставка буде нарахована лише за перші 20 розрахованих ставок, які відповідають критеріям даної промоакції.

9. Безкоштовна ставка нараховується протягом 48 годин з моменту розрахунку ставки.

10. Безкоштовна ставка діє протягом 7 днів з моменту видачі.

11. Marathonbet залишає за собою право в будь-який час обмежувати, змінювати або скасовувати деякі частини даних умов і положень.

Плюси і мінуси

  • Якщо матч завершиться безгольовою нічиєю, букмекер компенсує програш від ставки фрібетом
  • Бонус діє протягом 7 днів з моменту видачі
  • Максимальний розмір безкоштовної ставки, що нараховується в даній акції, не перевищує €30 (або еквівалент в іншій валюті)
  • Пропозиція доступна тільки членам «Марафон Клубу» і купується за очки лояльності
  • Безкоштовна ставка буде нарахована лише за перші 20 розрахованих ставок, які відповідають критеріям даної промоакції
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт