Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

З 14 по 27 грудня пройде новорічний ярмарок Favbet. На тебе чекають святковий настрій, завдання та подарунки. Кожні 2 дні нові завдання та подарунки.

Як взяти участь?

  1. Натисни кнопку «Взяти участь» на сторінці акції
  2. Виконуй завдання
  3. Отримуй гарантовані бонуси
  4. Заробляй бали
  5. Бери участь в розіграші призів

Набирай бали у завданнях акції. Серед усіх учасників акції, хто набрав щонайменше 1 бал у період її проведення, буде розіграно 100 призів. Приз може здобути кожен. Чим більше балів, тим більше шансів отримати цінний приз.
Розіграш проводитиметься на сайті http://www.textwidgets.com/randomizelist.html. Результати будуть опубліковані у таблиці переможців протягом дня 28.12.2021 до 23:59:59 (UTC+0).

Плюси і мінуси

  • Можливість виграти телевізор, мобільний телефон чи іншу цінну техніку
  • Багато переможців - великі шанси отримати приз
  • Бали розраховуються в кожному розділі окремо, після чого сумуються в одну цифру
  • Експреси не беруть участі в акції

Правила та умови

1. Організатор
1.1. Організатором та Виконавцем Акції є Favorit United N.V..
1.2. Організація та проведення Акції регламентовані даними правилами (далі – Правила), офіційний текст яких опубліковано на сайті www.favbet.com.
2. Мета проведення Акції – популяризація бренду Favbet.
2.1. Результатом завершення Акції є видача призів учасникам Акції.
2.2. Результати Акції будуть опубліковані на сайті www.favbet.com.
2.3. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу.
3. Тривалість та територія (місце) проведення Акції
3.1. Акція не проводиться на території Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територіях України (Донецької та Луганської областей).
3.2. Місцями проведення Акції є веб-сайт www.favbet.com, мобільна версія сайту та мобільний додаток Favbet (Favorit Sport).
3.3. Акція проводиться у період з 14 грудня по 27 грудня 2021 року (UTC+0).
3.4. Реєстрація учасників Акції здійснюється у період з 14 грудня по 27 грудня 2021 року включно (UTC+0) на підставі підтвердження участі натисканням кнопки «Участь» у зазначений період. Як підтвердження, кнопка повинна змінити свою назву на «Ти береш участь».
3.5. Приєднатися до участі в Акції може учасник Акції не пізніше 27 грудня 2021 року включно (UTC+0).
3.6. Розіграш призів буде проведено та опубліковано на сторінці Акції протягом дня 28.12.2021 до 23:59:59 (UTC+0).
3.7. Підбиття підсумків Акції, оголошення переможців Акції відбудеться у дати, зазначені у п.3.6 даних Правил (далі – розіграш).
3.8. Вручення призів переможцям Акції буде проведено впродовж 60 робочих днів після розіграшу.
3.9. Терміни проведення Акції можуть бути змінені Організатором шляхом внесення змін до даних Правил. Учасники не можуть вимагати жодної компенсації у разі зміни термінів Акції.
4. Учасники Акції та вимоги до Учасника Акції
4.1. Учасником Акції може стати будь-який дієздатний громадянин (фізична особа), який досяг 18-річного віку, у якого зареєстровано ігровий рахунок на сайті www.favbet.com. Для участі в Акції необхідно натиснути кнопку «Взяти участь» на сторінці Акції та виконати інші вимоги цих Правил (реєструватись потрібно лише 1 раз).
Умови відкриття та використання ігрового рахунку регулюються правилами участі у грі, що опубліковані на сайті https://www.favbet.com/generalterms/#content.management.
4.2. Беручи участь у даній Акції, Учасник висловлює свою згоду з цими Правилами, цим зобов’язується дотримуватися їх та керуватися ними у відносинах з Організатором Акції та іншими Учасниками. Дотримання всіх положень Правил є необхідною умовою участі в Акції. Учасник Акції, який не дотримується Правил Акції, може втратити статус учасника та не має права на отримання від Організатора будь-якої компенсації.
4.3. Право участі в Акції є лише в Учасника Акції у порядку, визначеному Умовами Акції. Підтвердженням реєстрації Учасника Акції є разове натискання на кнопку «Взяти участь», яка знаходиться на сторінці Акції. Як підтвердження, кнопка повинна змінити свою назву на «Ти береш участь».
Беручи участь в Акції, Учасник Акції не сплачує жодної плати, пов’язаної з участю в Акції. Фонд Заохочень Акції та призи не формуються із внесків учасників Акції. Організатор Акції не отримує винагороду від учасників Акції за їхню участь в Акції.
4.4. Передача прав Учасника Акції іншим особам не допускається. Будь-яке порушення з боку Учасника Акції даних Правил та Умов Акції є підставою для позбавлення його права участі в Акції.
4.5. Учасник Акції, який не згоден з умовами даних Правил та Умов Акції та/або відмовився від надання згоди на обробку його персональних даних, втрачає право на подальшу участь в Акції.
4.6. Надання Учасником недостовірних/некоректних даних, представлених для участі в Акції, у тому числі засобами зв’язку з таким Учасником Акції, є порушенням Правил та Умов Акції та позбавляє такого Учасника Акції права на подальшу участь в Акції, та звільняє Організатора Акції від будь-яких зобов’язань перед таким Учасником Акції.
4.7. У разі порушення Учасником Акції обов’язків, зазначених у даних Правилах та Умовах Акції, що спричинило настання у Організатора Акції збитків, Учасник Акції зобов’язаний відшкодувати такі збитки в повному обсязі.
4.8. Учасники Акції діють особисто, від свого імені, добровільно та самостійно. Учасники Акції беруть на себе всі ризики відповідальності та наслідків, пов’язаних із можливою участю в Акції та отриманням призів.
4.9. Адміністрація компанії має право на перевірку реєстраційних даних та транзакцій учасників гри, які отримали право на участь в Акції як до початку акції, так і перед публікацією результатів. Якщо під час перевірки буде встановлено, що учасник/учасники використовує/-ють заборонені стратегії або шахрайство, у тому числі мультиакаунтинг, Адміністрація компанії має право відмовити такому учаснику або групі учасників в участі в Акції, а також в отриманні Призу.
4.10. Права та обов’язки учасників та Організатора Акції.
4.10.1. Учасник Акції має право:
-взяти участь в Акції відповідно до цих Правил;
-отримувати інформацію про терміни та умови проведення Акції;
-отримати Приз у разі визнання учасника переможцем (за умови, що Учасник відповідає усім вимогам, зазначеним у цих Правилах);
-відмовитись від участі в Акції.
4.10.2. Учасник зобов’язаний:
-дотримуватись всіх умов цих Правил та інших правил Організатора, доступних на www.favbet.com;
-дотримуватись вимог Правил та Умов Акції та норм чинного законодавства країни Учасника;
-надавати повні, коректні та достовірні відомості, зазначені у цих Правилах та Умовах Акції;
-свідомо не завдавати незручностей та не перешкоджати іншим Учасникам Акції;
-не створювати дій, що ставлять під сумнів правомірність участі в Акції.
4.10.3. Адміністрація компанії має право:
-вимагати від Учасника дотримання цих Правил;
-відмовити будь-якій особі в участі в Акції у разі порушення Правил;
-відмовити Переможцю у видачі призу у разі встановлення факту недотримання Правил;
-розширити або змінити список призів.
4.10.4. Адміністрація компанії не несе відповідальності:
-за перенесення термінів та помилки при проведенні Акції;
-за невиконання (невчасне виконання) Учасниками своїх обов’язків, передбачених цими Правилами;
-за помилки в роботі та інші технічні неполадки операторів зв’язку (телефонного та Інтернет-), які безпосередньо обслуговують учасників та Адміністрацію компанії;
-отримання від учасників неповних та/або некоректних контактних та/або інших відомостей, необхідних для проведення Акції;
-за неотримання від Учасників листів, дзвінків або електронних повідомлень внаслідок технічних проблем та/або шахрайства в мережі Інтернет та/або каналів зв’язку, що використовуються під час проведення Акції;
-за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань перед Учасниками Акції внаслідок збоїв у телекомунікаційних та енергетичних мережах, дій шкідливих програм, а також недобросовісних дій будь-яких третіх осіб.
5. Порядок участі в Акції
5.1. Для участі в Акції учаснику необхідно зареєструватися в Акції та отримати не менше 1 (одного) бала, роблячи Акційні ставки. Поняття балів, Акційних ставок описані у п.5.2 даних Правил; терміни для ставок описані у п.5.3 даних Правил.
5.2. Бал – це одиниця, яку можна отримати, роблячи Акційні ставки. Акційна ставка – це ставка, що відповідає наведеним нижче умовам.
Бали відображаються у таблиці «Результати» на сторінці Акції. Таблиця «Результати» – це таблиця з даними активності учасників Акції. У таблиці відображається кількість набраних балів кожним зареєстрованим в Акції учасником (докладніше про розрахунок балів – у п.5.2 даних Правил). Після завершення Акції дані в таблиці перестають оновлюватися, після чого буде проведено розіграш фінальних призів Акції.
Як розраховуюється 1 бал в Акції за Акційні ставки:
-ставки (оберти) від 5 UAH/0.15 EUR/0.2 USD/13.5 RUB/3 MDL/0.6 PLN у слотах провайдера Play’n Go на суму 200 UAH/6 USD/6 EUR/550 RUB/120 MDL/25 PLN – для першого завдання акції (14-15.12.2021, UTC+0);
-ставки (обертання) від 5 UAH/0.15 EUR/0.2 USD/13.5 RUB/3 MDL/0.6 PLN у слотах провайдера Spinomenal на суму 200 UAH/6 USD/6 EUR/550 RUB/120 MDL/25 PLN, крім ігор винятків (детальніше в «Умови реєстрації Favbet» п. 6) (16-17.12.2021, UTC+0);
-ставки «Ординар» з коефіцієнтом 1.5 і більше від 100 UAH/3 EUR/3.5 USD/275 RUB/60 MDL/12.5 PLN у розділі «Спорт» та «LIVE», крім Кіберспорту, на суму 200 UAH/6 USD/6 EUR /550 RUB/120 MDL/25 PLN, без урахування ставок з ознакою «Без ризику» – для третього завдання акції (18-19.12.2021, UTC+0);
-ставки (оберти) від 5 UAH/0.15 EUR/0.2 USD/13.5 RUB/3 MDL/0.6 PLN у слотах провайдера EGT на суму 200 UAH/6 USD/6 EUR/550 RUB/120 MDL/25 PLN – для четвертого завдання акції (20-21.12.2021, UTC+0);
-ставки «Ординар» з коефіцієнтом 1.5 і більше від 100 UAH/3 EUR/3.5 USD/275 RUB/60 MDL/12.5 PLN у розділі «Спорт» та «LIVE», крім Кіберспорту, на суму 200 UAH/6 USD/6 EUR /550 RUB/120 MDL/25 PLN, без урахування ставок з ознакою «Без ризику» – для п’ятого завдання акції (22-23.12.2021, UTC+0);
-ставки «Ординар» з коефіцієнтом 1.5 і більше від 100 UAH/3 EUR/3.5 USD/275 RUB/60 MDL/12.5 PLN у розділі «Кіберспорт» та «LIVE» (тільки Кіберспорт), на суму 200 UAH/6 USD/6 EUR/550 RUB/120 MDL/25 PLN, без урахування ставок з ознакою «Без ризику» – для шостого завдання акції (24-25.12.2021, UTC+0);
-ставки «Ординар» з коефіцієнтом 1.5 і більше від 100 UAH/3 EUR/3.5 USD/275 RUB/60 MDL/12.5 PLN у розділі «Казино» на суму 200 UAH/6 USD/6 EUR/550 RUB/120 MDL/25 PLN, крім ставок у Казино Live та слотів провайдерів Relax Gaming, Endorphina, Microgaming, Push Gaming (детальніше в «Умови реєстрації Favbet» п. 6) – для сьомого завдання акції (26-27.12.2021, UTC+0).
Бали розраховуються в кожному розділі окремо, після чого сумуються в одну цифру. Один бал дає Учаснику Акції одне право на участь у розіграші фінальних призів Акції. Чим більше балів набрано за весь період Акції, тим більше шансів отримати приз у розіграші Акції.
Додатково після завершення періоду кожного завдання Акції кожен Учасник Акції має право отримати гарантований бонус (далі – Періодичний приз Акції).
Періодичними призами є:
-10, 20, 30, 40 або 50 фріспінів у слоті Sun of Egypt 2 – для першого завдання Акції;
-подвійний чистий виграш (за ставки, що відповідають умовам другого завдання із п.5.2. даних Правил) – для другого завдання Акції;
-Ставка без ризику 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB – для третього завдання Акції;
-20, 40, 60 або 100 фріспінів у слоті Money train 2 – для четвертого завдання Акції;
-Ставка без ризику 2500 UAH/80 EUR/90 USD/7000RUB/1700MDL/370PLN – для п’ятого завдання Акції;
-50 фріспінів у грі Christmas Santa та 25% кешбек (за ставки, що відповідають умовам шостого завдання з п.5.2 даних Правил) – для шостого завдання Акції;
-Ставка без ризику до 3000 UAH/100 EUR/110 USD/8500 RUB/2100 MDL/465 PLN, 100 фріспінів у грі Buffalo Power: Christmas та подвійний чистий виграш (за ставки, що відповідають умовам сьомого завдання з п.5.2 даних Правил).
Для отримання Періодичного призу Акції необхідно заробити:
-у першому завданні – 3 бали для 10 фріспінів у грі Sun of Egypt 2, 6 балів для 20 фріспінів у грі Sun of Egypt 2, 9 балів для 30 фріспінів у грі Sun of Egypt 2, 12 балів для 40 фріспінів у грі Sun of Egypt 2, 15 балів для 50 фріспінів у грі Sun of Egypt 2;
-у другому завданні – 10 балів для подвоєного чистого виграшу (не більше 2500 UAH/100 EUR/100 USD/6850 RUB/1500 MDL/310 PLN) у період проведення другого завдання, якщо різниця між сумою ставок та виплат за ними позитивна та дорівнює не менше 250 UAH/10 EUR/10 USD/690 RUB/150 MDL/30 PLN (ставки, що враховуються, описані в п.5.2 цих Правил для другого завдання Акції);
-у третьому завданні – 15 балів для Ставки без ризику 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
-у четвертому завданні – 5 балів для 20 фріспінів у грі Money train 2, 10 балів для 40 фріспінів у грі Money train 2, 15 балів для 60 фріспінів у грі Money train 2, 20 балів для 80 фріспінів у грі Money train 2, 25 балів для 100 фріспінів у грі Money train 2;
-у п’ятому завданні – 20 балів для Ставки без ризику 2500 UAH/80 EUR/90 USD/7000RUB/1700MDL/370PLN;
-у шостому завданні – 20 балів для 50 фріспінів у грі Christmas Santa та кешбек 25% за період проведення шостого завдання (ставки, що враховуються, описані у п.5.2 даних Правил для шостого завдання Акції). Кешбек буде нарахований, якщо сума ставок та виплат за ними від’ємна. Мінімальна сума кешбека – 250 UAH/10 EUR/10 USD/690 RUB/150 MDL/30 PLN, максимальна сума кешбека – 1000 UAH/40 EUR/40 USD/2750 RUB/600 MDL/125 PLN;
-у сьомому завданні – 35 балів для Ставки без ризику 3000 UAH/100 EUR/110 USD/8500 RUB/2100 MDL/465 PLN, 100 фріспінів у грі Buffalo Power: Christmas, та подвійний чистий виграш (не більше 2500 UAH/1 USD/6850 RUB/1500 MDL/310 PLN) у період проведення другого завдання, якщо різниця між сумою ставок та виплат за ними позитивна і дорівнює не менше 250 UAH/10 EUR/10 USD/690 RUB/150 MDL/30 PLN (ставки, які враховуються, описані в п.5.2 даних Правил для другого завдання Акції).
Дані ставки вважаються Акційними, якщо клієнт, який їх зробив, натиснув кнопку «Взяти участь» на сторінці Акції (реєструватися потрібно лише 1 раз). Ставки від клієнтів, які не натиснули кнопку «Взяти участь» на сторінці Акції, не вважаються акційними та не враховуються у розіграшах Акції. Акційні ставки, які були зроблені в період проведення Акції до натискання на кнопку «Взяти участь», також не будуть враховані.
5.3. Щоб мати можливість отримати Періодичні призи Акції, потрібно робити Акційні ставки та заробляти бали у відповідні періоди: (UTC+0):
-з 14 по 15 грудня – для першого завдання;
-з 16 по 17 грудня – для другого завдання;
-з 18 по 19 грудня – для третього завдання;
-з 20 по 21 грудня – для четвертого завдання;
-з 22 по 23 грудня – для п’ятого завдання;
-з 24 по 25 грудня – для шостого завдання;
-з 26 по 27 грудня – для сьомого завдання.
-5.4. Нарахування Періодичних призів Акції здійснюється протягом наступних двох робочих днів після закінчення кожного завдання Акції. Призи будуть визначені та нараховані до 23:59:59 (UTC+0) цього робочого дня:
-17 грудня – перше завдання;
-21 грудня – друге завдання;
-21 грудня – третє завдання;
-23 грудня – четверте завдання;
-28 грудня – п’яте завдання;
-29 грудня – шосте завдання;
-29 грудня – сьоме завдання.
5.5. Періодичний приз буде відображатися на картці кожного завдання у розділі «Завдання» на сторінці Акції у міру виконання умов завдання. Дані оновлюватимуться кожні 10 хвилин.
5.5.1. Умовою отримання періодичних призів буде конкретна кількість набраних балів у період кожного з завдань. Умови набору балів для кожного із завдань описані у п.5.2 цих Правил.
5.5.2. Розіграш Фінальних призів Акції проводитиметься після завершення Акції серед усіх учасників Акції, які отримали щонайменше 1 бал протягом Акції. Чим більше балів, тим більше шансів виграти приз. Цей розіграш проводитиметься онлайн після Акції за допомогою сервісу Randomize List.
Інформація про онлайн-розіграш за допомогою сервісу Randomize List є у п.6.2.1 цих Правил.
5.6. Крім основних семи завдань, клієнт, який натиснув кнопку «Взяти участь», може набрати по 25 балів у кожному з додаткових завдань (всього 3 додаткові завдання та 75 балів). Отримати бали за додаткові завдання можна лише один раз за період проведення Акції до 23:59:59 26.12.2021 (UTC+0).
Мінімальна кількість балів, яку можна отримати в кожному додатковому завданні – 25. Якщо сума балів у кожному завданні буде меншою за 25 на 23:59:59 26.12.2021 (UTC+0), бали нараховані не будуть.
Щоб отримати бали, необхідно в розділі «Додаткові бали» на сторінці Акції:
-натиснути на кнопку «Е-футбол», робити ставки ставки «Ординар» з коефіцієнтом 1.5 та більше від 100 UAH/3 EUR/3.5 USD/275 RUB/60 MDL/12.5 PLN за події категорії «Е-футбол». За кожні 200 UAH/6 USD/6 EUR/550 RUB/120 MDL/25 PLN ставок без урахування ставок з ознакою «Без ризику» буде зароблений потенційний 1 бал;
-натиснути на кнопку «Слоти», робити ставки (оберти) від 5 UAH/0.15 EUR/0.2 USD/13.5 RUB/3 MDL/0.6 PLN у слотах провайдерів Relax Gaming, Endorphina, Microgaming, Push Gaming крім ігор винятків (детальніше в «Умови реєстрації Favbet» п. 6). За кожні 200 UAH/6 USD/6 EUR/550 RUB/120 MDL/25 PLN ставок буде зароблений потенційний 1 бал;
натиснути на кнопку «Е-баскетбол», робити ставки ставки «Ординар» з коефіцієнтом 1.5 і більше від 100 UAH/3 EUR/3.5 USD/275 RUB/60 MDL/12.5 PLN. За кожні 200 UAH/6 USD/6 EUR/550 RUB/120 MDL/25 PLN ставок без урахування ставок з ознакою «Без ризику» буде зароблений потенційний 1 бал.
Під час набору балів буде заповнюватися прогрес-бар. Якщо гравець у вказані терміни встиг набрати 25 балів в одному або кількох додаткових завданнях окремо, бали будуть додані до суми загальних балів, які гравець набрав протягом періоду Акції. Додавання балів буде проведено до 28.12.2021 (UTC+0) включно до розіграшу фінальних призів Акції.
Ставки в додаткових завданнях будуть враховуватися, якщо клієнт натиснув кнопку «Взяти участь» на сторінці Акції, тим самим зареєструвавши свою участь в Акції (реєструватися потрібно лише 1 раз), а потім натиснув кнопку додаткового завдання, в якому хоче робити ставки. Ставки від клієнтів, які не натиснули кнопку «Взяти участь» на сторінці Акції, а потім не натиснули на кнопку додаткового завдання, в якому хочуть робити ставки, не враховуються.
6. Фонд Рекламної Акції
6.1. Фонд Рекламної Акції формується на розсуд Організатора. Якісні, кількісні та інші, зокрема технічні характеристики призів визначаються Організатором.
6.2. Фінальні призи Акції, розіграш та порядок їх вручення.
6.2.1. Фінальні призи Акції розігруються за допомогою сервісу Randomize List.
Під визначенням онлайн-розіграшу за допомогою сервісу Randomize List мається на увазі наступна механіка: після завершення Акції формується список унікальних номерів для розіграшу всіх учасників розіграшу, які отримали щонайменше 1 бал протягом Акції. Кожен номер у списку відображатиметься стільки разів, скільки було отримано балів протягом Акції. Після цього сформований список додається на сайт Randomize List та перемішується там у випадковому порядку. Перші 100 номерів у списку належать переможцям фінальних призів.
Переможець акції, який посів призове місце у розіграші, повідомляє Адміністрації компанії свої контактні дані для доставки призу переможцю Акції.
Адміністрація компанії не несе відповідальності за недостовірно вказані контактні дані для зв’язку із переможцями Акції. У разі якщо з переможцем Акції немає можливості зв’язатися через невірно вказані контактні дані або будь-які інші причини на стороні переможця протягом 48 годин після проведення розіграшу, Адміністрація компанії залишає за собою право відмовити такому переможцю Акції в отриманні призу без будь-якої компенсації та передати право на приз резервному учаснику, який виконав умови Акції, але не посів призового місця у розіграші.
6.2.2. Учасник Акції може вибрати грошовий еквівалент призу, який зараховується Організатором на ігровий рахунок замість отримання призу. Грошовий еквівалент пропонується у двох варіантах:
– 80% від вартості призу з виплатою на ігровий рахунок протягом 7 робочих днів (частота нарахувань та суми нарахувань будуть проводитись на розсуд Організатора);
– 60% від вартості з виплатою на ігровий рахунок протягом 3 робочих днів (частота нарахувань та суми нарахувань будуть проводитись на розсуд Організатора).
Точну суму грошового еквівалента кожного призу описано біля кожного відповідного призу в п.6.3 даних Правил.
6.2.3. Адміністрація компанії не виплачує учасникам грошовий еквівалент призів, крім випадків, зазначених у даних Правилах, де зазначено еквівалент вартості призу.
6.3. Призовий фонд складається з:
1 місце – Телевізор SONY 55A80 (XR55A80JCEP) (або 80% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 7 робочих днів – 61600 UAH/2015 EUR/2265 USD/173765 RUB, або 60% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 3 робочих днів – 46200 UAH/1511 EUR/169 USD/130324 RUB);
2 місце – Телевізор SONY 55A80 (XR55A80JCEP) (або 80% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 7 робочих днів – 61600 UAH/2015 EUR/2265 USD/173765 RUB, або 60% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 3 робочих днів – 46200 UAH/1511 EUR/169 USD/ 130324 RUB);
3 місце – Мобільний телефон iPhone 13 Pro 256GB (MLVE3HU/A) (або 80% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 7 робочих днів – 36000 UAH/1177 EUR/1324 USD/101551 RUB, або 60% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 3 робочих днів – 27000 UAH/883 EUR/993 USD/ 76163 RUB);
4 місце – Мобільний телефон iPhone 13 Pro 256GB (MLVE3HU/A) (або 80% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 7 робочих днів – 36000 UAH/1177 EUR/1324 USD/101551 RUB, або 60% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 3 робочих днів – 27000 UAH/883 EUR/993 USD/ 76163 RUB);
5 місце – Sony PlayStation 5 White з Blu-Ray приводом 1 Tb + джойстик (або 80% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 7 робочих днів – 24000 UAH/785 EUR/882 USD/67700 RUB, або 60% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 3 робочих днів – 18000 UAH/588 EUR/662 USD/ 50775 RUB);
6 місце – Sony PlayStation 5 White з Blu-Ray приводом 1 Tb + джойстик (або 80% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 7 робочих днів – 24000 UAH/785 EUR/882 USD/67700 RUB, або 60% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 3 робочих днів – 18000 UAH/588 EUR/662 USD/ 50775 RUB);
7 місце – Кавова машина Philips LatteGo Series 5400 Series EP5447/90 (або 80% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 7 робочих днів – 20800 UAH/680 EUR/765 USD/58674 RUB, або 60% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 3 робочих днів – 15600 UAH/510 EUR/573 USD/ 44005 RUB);
8 місце – Кавова машина Philips LatteGo Series 5400 Series EP5447/90 (або 80% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 7 робочих днів – 20800 UAH/680 EUR/765 USD/58674 RUB, або 60% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 3 робочих днів – 15600 UAH/510 EUR/573 USD/ 44005 RUB);
9 місце – Стайлер для волосся Dyson Airwrap (HS01) (або 80% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 7 робочих днів – 15200 UAH/497 EUR/559 USD/42877 RUB, або 60% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 3 робочих днів – 11400 UAH/372 EUR/419 USD/ 32157 RUB);
10 місце – Стайлер для волосся Dyson Airwrap (HS01) (або 80% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 7 робочих днів – 15200 UAH/497 EUR/559 USD/42877 RUB, або 60% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 3 робочих днів – 11400 UAH/372 EUR/419 USD/ 32157 RUB);
11 місце – Робот-пилосос XIAOMI Dreame D9 PRO (або 80% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 7 робочих днів – 10400 UAH/340 EUR/382 USD/29337 RUB, або 60% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 3 робочих днів – 7800 UAH/255 EUR/286 USD/ 22002 RUB);
12 місце – Робот-пилосос XIAOMI Dreame D9 PRO (або 80% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 7 робочих днів – 10400 UAH/340 EUR/382 USD/29337 RUB, або 60% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 3 робочих днів – 7800 UAH/255 EUR/286 USD/ 22002 RUB);
13 місце – Гриль TEFAL OptiGrill Elite GC750D30 (або 80% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 7 робочих днів – 6400 UAH/209 EUR/235 USD/18053 RUB, або 60% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 3 робочих днів – 4800 UAH/157 EUR/176 USD/ 13540 RUB);
14 місце – Гриль TEFAL OptiGrill Elite GC750D30 (або 80% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 7 робочих днів – 6400 UAH/209 EUR/235 USD/18053 RUB, або 60% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 3 робочих днів – 4800 UAH/157 EUR/176 USD/ 13540 RUB);
15 місце – Гриль TEFAL OptiGrill Elite GC750D30 (або 80% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 7 робочих днів – 6400 UAH/209 EUR/235 USD/18053 RUB, або 60% від вартості у грошовому еквіваленті з нарахуванням протягом 3 робочих днів – 4800 UAH/157 EUR/176 USD/ 13540 RUB);
16 місце – 1000 UAH/30 EUR/35 USD/2700 RUB;
17 місце – 1000 UAH/30 EUR/35 USD/2700 RUB;
18 місце – 1000 UAH/30 EUR/35 USD/2700 RUB;
19 місце – 1000 UAH/30 EUR/35 USD/2700 RUB;
20 місце – 1000 UAH/30 EUR/35 USD/2700 RUB;
21 місце – 1000 UAH/30 EUR/35 USD/2700 RUB;
22 місце – 1000 UAH/30 EUR/35 USD/2700 RUB;
23 місце – 1000 UAH/30 EUR/35 USD/2700 RUB;
24 місце – 1000 UAH/30 EUR/35 USD/2700 RUB;
25 місце – 1000 UAH/30 EUR/35 USD/2700 RUB;
26 місце – 1000 UAH/30 EUR/35 USD/2700 RUB;
27 місце – 1000 UAH/30 EUR/35 USD/2700 RUB;
28 місце – 1000 UAH/30 EUR/35 USD/2700 RUB;
29 місце – 1000 UAH/30 EUR/35 USD/2700 RUB;
30 місце – 1000 UAH/30 EUR/35 USD/2700 RUB;
31 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
32 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
33 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
34 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
35 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
36 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
37 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
38 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
39 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
40 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
41 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
42 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
43 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
44 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
45 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
46 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
47 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
48 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
49 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
50 місце – 500 UAH/16 EUR/18 USD/1350 RUB;
51 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
52 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
53 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
54 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
55 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
56 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
57 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
58 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
59 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
60 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
61 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
62 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
63 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
64 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
65 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
66 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
67 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
68 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
69 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
70 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
71 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
72 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
73 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
74 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
75 місце – Ставка без ризику до 1000 UAH/30 EUR;
76 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
77 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
78 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
79 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
80 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
81 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
82 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
83 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
84 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
85 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
86 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
87 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
88 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
89 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
90 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
91 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
92 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
93 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
94 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
95 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
96 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
97 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
98 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
99 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf;
100 місце – 50 фріспінів у грі Ice Wolf.
6.4. Якщо переможець обирає еквівалент вартості реального призу, його буде нараховано на ігровий рахунок переможця.
6.4.1. Учасник Акції має право прийняти нараховану бонусну суму, фріспіни або еквівалент вартості реального призу в особистому кабінеті у розділі «Бонуси» протягом 5 робочих днів з моменту їх нарахування, ставку без ризику протягом 10 робочих днів з моменту її нарахування. Якщо учасник не прийняв нарахований бонус у зазначений термін, він втрачає право на отримання цього бонуса.
6.4.2. У разі вибору переможцем реального призу, він буде доставлений протягом 60 робочих днів.
6.5. Призовий фонд Розіграшу обмежений та становить кількість, зазначену у п.6.3 цих Правил.
6.6. Відповідальність Організатора з видачі призів обмежена виключно вищезгаданою кількістю призів та/або їх грошовим еквівалентом.
6.7. Зовнішній вигляд призів (розмір, колір), що вказані на рекламних матеріалах, які будуть розповсюджуватися протягом Акційного Періоду, може відрізнятись від зовнішнього вигляду реальних призів.
6.8. Оподаткування осіб, які отримали приз, проводиться відповідно до чинного законодавства країни переможця. Організатор власним коштом здійснює оподаткування осіб, які отримали приз, відповідно до вимог чинного законодавства країни переможця.
6.9. Організатор Акції залишає за собою право збільшити або зменшити загальну кількість призового фонду Акції, або включити до Акції додаткові Заохочення, які не передбачені цими Правилами.
7. Особливі умови
7.1. Факт участі в Акції означає повну згоду Учасника із цими Правилами.
7.2. З усіх питань, що стосуються Акції, Учасники можуть звертатися за контактами, зазначеними у розділі «Контакти» на веб-сайті www.favbet.com.
7.3. В Акції не можуть брати участі співробітники Організатора та/або особи, які будь-яким чином стосуються організації, підготовки та проведення Акції, а також члени їх сімей.
7.4. У разі виявлення факту порушення Учасником Акції цих Правил такий учасник виключається з участі в Акції.
7.5. Ці правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом усього Періоду проведення Акції, при цьому інформування щодо змін та доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті. Такі зміни та доповнення набирають чинності з моменту опублікування, якщо інше не передбачено змінами/доповненнями чинних Офіційних умов.
8. Заключні положення
8.1. Учасники Акції добровільно дають повну згоду на обробку їх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, місця проживання (поштової адреси), паспортних даних, ІПН, номеру телефону, адреси електронної пошти, дати народження будь-яким способом, включаючи, але не обмежуючись, згоду на збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання, розповсюдження (у тому числі розповсюдження, реалізацію, передачу тощо), знеособлення, блокування та знищення його персональних даних у базі персональних даних «Учасники маркетингових досліджень».
8.2. Власник бази даних «Учасники маркетингових досліджень» може доручити обробку персональних даних розпоряднику без попереднього повідомлення та без погодження з Учасником акції. Власник та/або Розпорядник бази даних «Учасники маркетингових досліджень» може передати персональні дані як у складі бази даних «Учасники маркетингових досліджень», так і окремо від неї, третім особам, у тому числі контрагентам власника та/або розпоряднику бази даних як безкоштовно, і за плату. У разі передачі персональних даних, як у складі бази персональних даних «Учасники маркетингових досліджень», так і окремо від неї, третім особам за плату, учасник Акції не претендуватиме і не матиме право на будь-яку винагороду або іншого виду компенсації.
8.3. Учасник Акції погоджується на використання та розповсюдження його коментарів, відповідей на запитання, точок зору (у тому числі відеозаписів) будь-яким не забороненим законом способом при здійсненні публічного показу, відтворення та розповсюдження його зображення та відеозапису за його участю.
8.4. Учасник Акції усвідомлює та погоджується, що використання його зображення та відеозапису за його участю, а також створення, публічний показ, відтворення та розповсюдження рекламних, інформаційних матеріалів про проведення промо-акції з його зображенням та відео за його участю є безкоштовним та не передбачає виплати коштів такому учаснику Акції чи будь-яким іншим особам. Учасник Акції зобов’язується не заявляти будь-яких претензій чи вимог майнового характеру до осіб, які здійснюють публічний показ, відтворення та розповсюдження таких рекламних чи інформаційних матеріалів та відеозаписів.
8.5. Учасники акції, як суб’єкти персональних даних, своєю участю підтверджують свою згоду на збирання та обробку їх персональних даних Організатором для забезпечення останнім взятих на себе зобов’язань з метою забезпечення відносин у сфері податкового та бухгалтерського обліку, статистичної звітності, реклами тощо. Учасник Акції шляхом участі в акціях свідчить про поінформованість про включення його персональних даних до бази даних програми лояльності «Учасники маркетингових досліджень», про можливість передачі персональних даних третім особам.
8.6. У разі протиріч у тлумаченні положень правил проведення голосування офіційним вважається тлумачення Адміністрації компанії, яке є остаточним та обов’язковим для Акції.
8.7. За реалізацію Акції, у тому числі за надання необхідної інформації щодо термінів, умов та порядку проведення Акції, функціонування механізму вручення призів, несе відповідальність Організатор Акції.
8.8. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, які не врегульовані цими Правилами, остаточне рішення приймається Виконавцем або Організатором Акції. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає. Результати Акції є остаточними та не підлягають перегляду.
8.9. Організатор може визнати недійсною будь-яку реєстрацію, а також заборонити подальшу участь у даній Акції будь-якій особі, яка підробляє або отримує вигоду з підроблення процесу реєстрації або інших етапів Акції, або діє, порушуючи дані Правила та Умови Акції, діє деструктивним чином або здійснює дії з наміром докучати, ображати, загрожувати або завдавати шкоди будь-якій іншій особі, яка може бути пов’язана з цією Акцією.
8.10. Організатор не вступає у будь-які суперечки щодо визнання будь-яких осіб Учасниками Акції та прав на отримання подарунків. Організатор не несе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках щодо проведення цієї Акції.

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт