Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
300 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
5 днів
 • Зареєструйся або увійди в свій акаунт на сайті букмекерської контори Parimatch (Pm.ua).
 • Візьми участь у парі, зробивши три ставки від 250 грн кожна на баскетбол.
 • Гарантовано отримай фрібет 300 грн на будь-який спорт.
 • Використай бонус на ставках з коефіцієнтом до 5 впродовж 5 днів.
 • Акційні ставки мають бути зроблені впродовж 10 днів з моменту активації пропозиції.

Умови отримання та використання бонусу

 1. Акція триває з 06.01.2023 до 31.01.2023.
 2. Учасниками даної акції можуть бути гравці, зареєстровані на сайті pm.ua, пройшли верифікацію та отримали індивідуальне повідомлення від організатора про наявність персональної пропозиції, враховуючи активність гравця на сайті.
 3. Персональна пропозиція «‎Фрібет 300 гривень за три ставки на баскетбол» стає доступною з моменту її появи на ігровому рахунку в розділі «Акції».
 4. Фрібет доступний для участі у букмекерському парі із встановленим коефіцієнтом події від 1,01 та не більше 5 протягом 5 днів після нарахування. 
 5. Якщо сума виплати менша суми парі або парі розраховано з коефіцієнтом 1 – виплата по фрібету дорівнює нулю.
 6. Якщо клієнт активував фрібет і не використав його, сума буде списана автоматично після закінчення терміну дії пропозиції.
 7. Якщо у гравця активовано кілька пропозицій зі схожими умовами отримання та/або відіграшу, облік ставок здійснених у парі буде відбуватися відповідно до пріоритетності – спочатку фрібет потім бонус.
 8. Для видачі та використанні фрібета не будуть враховані: парі, розраховані з коефіцієнтом нижче ніж 1,5; парі, розраховані з коефіцієнтом 1 в експресі; відредаговані парі; парі за послугою CashOut; парі типу «Система»; фрібет-парі та VIP ставки.
 9. Якщо сума виплати менша суми парі або парі розраховано з коефіцієнтом 1 – виплата по фрібету дорівнює нулю.
 10. Якщо клієнт активував фрібет і не використав його, сума буде списана автоматично після закінчення терміну дії пропозиції.
 11. Якщо у гравця активовано кілька пропозицій зі схожими умовами отримання та/або відіграшу, облік ставок здійснених у парі буде відбуватися відповідно до пріоритетності – спочатку фрібет потім бонус.
 12. Інформування про правила акції та зміни до них здійснюють на веб-сайті pm.ua.
 13. Порядок та умови участі у букмекерському парі встановлюються загальними правилами розміщеними на сайті організатора у розділі «Правила та умови».
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт