Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
200 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
4 днi

Постав експрес від 200 грн на матч Мілан Інтер на такі ринки: тайм/матч, кількість фолів та кутових. Якщо експрес зайде – отримай фрібет 200 грн на будь-який спорт від букмекерської контори Parimatch. Використай бонус на ставках з коефіцієнтом до 5 впродовж 4 днів. 

Правила

 1. Акція доступна з 16.01.2023 до 18.01.2023 включно.
 2. Для видачі фрібета приймаються лише ставки prematch.
 3. Виграшні фрібети будуть нараховані гравцям, які виконали умови, 19.01.2023 впродовж дня.
 4. Фрібет 200 грн доступний тільки для ставок на спортивні події. Мінімальний коефіцієнт події – 1,01. Максимальний коефіцієнт події – 5.
 5. Для видачі фрібета не будуть враховані: відредаговані ставки; ставки за послугою CashOut; ставки типу «Система»; cтавки фрібет та VIP ставки.
 6. Взяти участь в акції можна лише 1 раз у період її проведення.
 7. У разі виграшу ставки фрібетом, ти отримуєш тільки чисту суму виграшу (без суми ставки). Якщо сума виплати менша суми ставки чи ставка розрахована з коефіцієнтом 1 або взагалі програшна – виплата по фрібету дорівнює нулю.
 8. Сума фрібета розміщується однієї ставкою, фрібет не можна розбити на кілька ставок.
 9. Якщо клієнт активував фрібет і не використав його, сума буде списана автоматично після закінчення терміну дії пропозиції. 
 10. Пропозиція доступна тільки для тих клієнтів, які отримали індивідуальне повідомлення від компанії Parimatch на сайті parimatch.com, мобільній версії сайту, в мобільному додатку.
 11. У даній пропозиції діють основні правила компанії Parimatch.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт