Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
300000 ₴
Відіграш
Термін відіграшу

Бери участь в акції «Ліга видатних тенісних прогнозистів» від букмекерської контори Favbet та розділи призовий фонд ₴300000.

З 3 липня по 16 липня роби виграшні ставки від ₴200 на тенісний турнір «Вімблдон», набирай бали та розділи призовий фонд – ₴300000*. Чим більше балів, тим більший шанс отримати призи. Приєднуйся та будь всередині гри з Фавбет.

*Під ₴300000 розуміється загальний призовий фонд акції «Ліга видатних тенісних прогнозистів» у вигляді ігрових замінників гривні. Деталі на сайті favbet.ua. 

Як взяти участь? 

 1. Натисни кнопку «Взяти участь». Зайди в акаунт Favbet або зареєструйся як користувач. Натисни кнопку «Взяти участь» на сторінці акції.
 2. Роби виграшні ставки. З 3 липня по 16 липня роби виграшні ставки від ₴200 на тенісний турнір «Вімблдон» та заробляй по 1 балу за кожні ₴200. Ставки повинні бути розраховані з результатом «Виграш» та з коефіцієнтом від 1,5 (ординар) або від 3,5 (експрес від 3 подій), без використання «CashOut» та «Повернення ставки».
 3. Набирай бали та отримай шанс виграти призи. Чим більше балів, тим більше шансів отримати приз. Бали нараховуватимуться та відображатимуться в таблиці «Результати». Після завершення акції призи отримають 200 переможців, які наберуть найбільше балів.

Правила участі в акції

1. Учасником акції може бути фізична особа, яка на момент участі в азартній грі досягла 21-річного віку, пройшла ідентифікацію та верифікацію на сайті організатора азартних ігор, є дієздатною, не має встановлених законодавством обмежень, щодо участі в азартній грі, не перебуває у реєстрі осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх, та за власним бажанням бере участь в азартній грі і відповідній акції.

2. Погоджуючись з цими правилами, учасник підтверджує, що ознайомлений з правилами організатора, програмою лояльності, а також усвідомлює, що повинен дотримуватись принципів відповідальної гри, що розміщені на сайті організатора азартних ігор www.favbet.ua.

3. Акція проводиться у період з 03.07.2023 року по 16.07.2023 року.

4. За умовами даної акції, учаснику необхідно набирати ігрові бали (від 1 і більше), приймаючи участь у букмекерському парі організатора та здійснюючи ставки на спортивні події у розділі «Спорт» або Live, за умови, що мінімальна ставка дорівнює – ₴200.

5. В акції враховуються тільки розраховані ставки з результатом «Виграш» на будь-які маркети ставок матчів в рамках тенісного турніру «Вімблдон».

6. Кожна розрахована ставка від ₴200, з результатом «Виграш», приносить учаснику 1 ігровий бал в акції.

7. Типи ставок які враховуються для участі в акції – це ставки категорії «Ординар» та «Експрес» з мінімальним коефіцієнтом кожної події:

 • мінімальний коефіцієнт ставки «Ординар» – 1.5;
 • мінімальний коефіцієнт ставки «Експрес» – 3.5;
 • мінімальна кількість подій у ставці «Експрес» – 3.

8. Ставки з ознакою CashOut та/або «Повернення ставки» – не враховуються.

9. Основне завдання для учасника – набрати найбільшу кількість балів та зайняти призове місце у таблиці на момент підсумовування результатів акції.

10. Всі набрані бали учасниками акції нараховуватимуться та відображатимуться в таблиці «Результати», що розміщена на акційній сторінці.

11. Переможцями акції будуть вважатись перших 200 учасників за рейтингом результатів, які наберуть найбільше балів протягом всього періоду проведення акції.

12. Фінальні результати акції будуть відображені в таблиці «Результати», що розміщена на акційній сторінці, о 00:00:01 17.07.2023 року.

13. Загальний призовий фонд акції складає 300 000 ігрових замінників гривні, що будуть розподілені між всіма переможцями наступним чином:

 • 1 мiсце – 25000 ігрових замінників гривні на клієнтський рахунок гравця;
 • 2 мiсце – 15000 ігрових замінників гривні на клієнтський рахунок гравця;
 • 3 мiсце – 10000 ігрових замінників гривні на клієнтський рахунок гравця;
 • 4-10 мiсце – 4000 ігрових замінників гривні на клієнтський рахунок гравця;
 • 11-20 мiсце – 3300 ігрових замінників гривні на клієнтський рахунок гравця;
 • 21-39 мiсце – 2500 ігрових замінників гривні на клієнтський рахунок гравця;
 • 40-60 мiсце – 2000 ігрових замінників гривні на клієнтський рахунок гравця;
 • 61-80 мiсце – 1500 ігрових замінників гривні на клієнтський рахунок гравця;
 • 81-100 мiсце – 1100 ігрових замінників гривні на клієнтський рахунок гравця;
 • 101-130 мiсце – 750 ігрових замінників гривні на клієнтський рахунок гравця;
 • 131-160 мiсце – 500 ігрових замінників гривні на клієнтський рахунок гравця;
 • 161-180 мiсце – 300 ігрових замінників гривні на клієнтський рахунок гравця;
 • 181-200 мiсце – 200 ігрових замінників гривні на клієнтський рахунок гравця.

14. Нарахування призів акції здійснюється протягом 2 робочих днів після завершення акції, а саме до 23:59:59 18.07.2023 року (але не більше ніж через 72 години з моменту її завершення). 

15. Учасник акції має право прийняти нараховані призи в особистому кабінеті, у розділі «Бонуси», протягом 5 календарних днів з моменту їх нарахування. Якщо учасник не прийняв нарахований приз у зазначений термін, він втрачає право на отримання цього призу.

16. Оподаткування осіб, які отримали приз, проводиться відповідно до чинного законодавства України у момент здійснення виплати виграшу організатором. Під виплатою розуміється фінансова операція з виплати грошових коштів на банківський рахунок гравця, з якого було здійснено депозит.

17. Доходи, зазначені у п. 10, остаточно оподатковуються під час їх виплати на рахунок осіб, які отримали приз, а організатор є податковим агентом та утримує з кожної виплати виграшу податки та збори згідно з податковим кодексом України та перераховує їх до відповідного бюджету.

18. Дані правила можуть бути змінені/доповнені організатором протягом всього періоду проведення акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення оновленої редакції правил на сайті. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено діючою редакцією офіційних правил.

19. Беручи участь в акції, учасник висловлює свою згоду з даними правилами, правилами організатора та програмою лояльності, тим самим зобов’язується дотримуватися їх і керуватися ними у взаєминах з організатором акції та іншими учасниками. 

20. З усіх додаткових питань, що стосуються акції, учасники можуть звертатися до служби підтримки за вказаними контактами у відповідному розділі на сайті www.favbet.ua.

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт