Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
300000 ₴
Відіграш
Термін відіграшу

Стартують Єврокубки – настав час повертатися до спортивного турніру і тобі.

З 14 по 23 лютого роби ставки від ₴200/4/$5 на Єврокубки в букмекерській конторі Favbet, набирай бали та розділи призовий фонд – ₴300000. Чим більше балів, тим більший шанс отримати бонуси. Приєднуйся та будь всередині гри з БК FAVBET.

Як взяти участь? 

 1. Натисни кнопку «Взяти участь». Зайди в акаунт Favbet або зареєструйся як користувач. Натисни на кнопку «Взяти участь» на сторінці акції.
 2. Роби ставки. З 14 по 23 лютого роби ставки від ₴200 / €4 / $5 на Єврокубки та заробляй по 1 балу за кожні ₴200 / €4 / $5. Ставки повинні бути розраховані з коефіцієнтом від 1,5 (ординар) або від 3,5 (експрес), без використання «Без ризику», «Кешаут» та «Повернення».
 3. Набирай бали та вигравай призи. Чим більше балів, тим більше шансів отримати приз. Бали будуть нараховуватися та відображатися в таблиці «Результати». Після завершення акції призи отримають перші 300 переможців, які наберуть найбільше балів.

Загальні положення

 • Акція «Ліга видатних прогнозистів. Єврокубки» проводиться в рамках маркетингової активності, спрямованої на привернення уваги, формування та підтримання інтересу до бренду Favbet.
 • Акція проводиться для клієнтів компанії, які у зазначені терміни зареєструвалися у ній та робили акційні ставки.
 • Організація та проведення акції регламентовані цими правилами та умовами участі в акції, офіційний текст яких опубліковано на сайті www.favbet.com.
 • Результатом завершення акції є нарахування призів учасникам.
 • Результати акції будуть опубліковані на сайті www.favbet.com.

Місце та терміни проведення акції

 • Акція проводиться онлайн на сайті www.favbet.com, у мобільній версії сайту та в мобільному додатку.
 • Термін проведення акції з 00:00:00 14 лютого до 23:59:59 23 лютого 2023 року (UTC+0).
 • Реєстрація учасників акції здійснюється у період з 00:00:00 14 лютого по 23:59:59 23 лютого 2023 року (UTC+0) включно, реєстрація учасників акції проводиться на підставі натискання на кнопку «Взяти участь» та акційних ставок, які були зроблені у термін проведення акції після реєстрації в акції.
 • Приєднатися до участі в акції учасник може не пізніше 23:59:59 23 лютого (UTC+0).
 • Оголошення власників призів акції відбудеться 24 лютого 2023 (UTC+0).
 • Визначення власників призів буде проведено відповідно до суми балів, набраних за час проведення акції. Призи отримають 200 переможців, які будуть відображені у таблиці «Результати».
 • Терміни проведення акції можуть бути змінені адміністрацією компанії шляхом внесення змін до цих правил. Учасники не можуть вимагати будь-якої компенсації у разі зміни термінів проведення акції.

Вимоги до учасників акції

 • Учасником акції може бути дієздатна фізична особа, яка досягла повноліття (18 років), яка має зареєстрований ігровий рахунок на сайті www.favbet.com, і вона підтвердила свою участь на сторінці акції, натиснувши на кнопку «Взяти участь».
 • Умови відкриття та використання ігрового рахунку регулюються правилами участі у грі, які опубліковані на сайті https://www.favbet.com/generalterms/.
 • Беручи участь у цій акції, учасник висловлює свою згоду з цими правилами, тим самим зобов’язується дотримуватись їх та керуватися ними у взаєминах з адміністрацією компанії та іншими учасниками.
 • Для участі в акції учаснику необхідно зареєструватися в та отримати не менше 1 бала. 1 бал дорівнює мінімальній сумі ставки, що підлягає умовам акції.
 • Вимоги до акційних ставок:
  Ставки приймаються на футбольні події Ліги Чемпіонів, Ліги Європи та Ліги Конференцій.
  Ставки приймаються лише у розділі Спорт і LIVE.
  Мінімальна сума ставки – ₴200 / €4 / $5.
  Враховуються лише розраховані ставки.
  Тип ставки – ординар, експрес.
  Мінімальний коефіцієнт ставки ординар – 1,5.
  Мінімальний коефіцієнт ставки експрес – 3,5.
  Мінімальна кількість подій у ставці експрес – 3.
  Події у ставці експрес враховуються лише у розділі «‎‎Спорт‎‎» та Live.
  Ставки з ознакою «Без ризику» та/або «Кешаут», «Повернення» не враховуються в акції.
  Ставки враховуються у повній версії сайту, мобільній версії та мобільному додатку.
  Ці ставки вважаються акційними, якщо клієнт натиснув кнопку «Взяти участь» на сторінці акції, тим самим зареєструвавши свою участь в акції. Ставки від клієнтів, які не натиснули кнопку «Взяти участь» на сторінці акції, не вважаються акційними та не враховуються.
 • Зароблені бали за весь період акції відображатимуться у таблиці розділу «Результати» на сторінці акції. Таблиця оновлюватиметься кожні 10 хвилин.
 • Таблиця розділу «Результати» – це таблиця з даними активності клієнтів в акції. Таблиця розміщена на сторінці акції у розділі «Результати». У таблиці відображається кількість набраних балів кожним зареєстрованим в акції клієнтом.
 • Адміністрація компанії має право на перевірку реєстраційних даних та транзакцій учасників гри, які отримали право на участь в акції як до початку акції, так і перед публікацією її результатів. Якщо під час перевірки буде виявлено, що учасник/учасники використовує/-ють заборонені стратегії або шахрайство, у тому числі мультиаккаунтинг, адміністрація компанії має право відмовити такому учаснику або групі учасників в участі в акції, а також в отриманні призу.

Призи

 • Нарахування призів акції здійснюється протягом двох робочих днів після закінчення акції. Призи будуть нараховані до 23:59:59 (UTC+0) 27 лютого 2023 року.
 • Призами є:
  1 мiсце – 25000 UAH/680 USD/620 EUR на ігровий рахунок.
  2 мiсце – 15000 UAH/410 USD/370 EUR на ігровий рахунок.
  3 мiсце – 10000 UAH/270 USD/250 EUR на ігровий рахунок.
  4-10 мiсце – 4000 UAH/110 USD/100 EUR на ігровий рахунок.
  11-20 мiсце – 3300 UAH/90 USD/80 EUR на ігровий рахунок.
  21-39 мiсце – 2500 UAH/70 USD/60 EUR на ігровий рахунок.
  40-60 мiсце – 2000 UAH/55 USD/50 EUR на ігровий рахунок.
  61-80 мiсце – 1500 UAH/40 USD/37 EUR на ігровий рахунок.
  81-100 мiсце – 1100 UAH/30 USD/27 EUR на ігровий рахунок.
  101-130 мiсце – 750 UAH/20 USD/18 EUR на ігровий рахунок.
  131-160 мiсце – 500 UAH/15 USD/12 EUR на ігровий рахунок.
  161-200 мiсце – 200 UAH/5 USD/5 EUR на ігровий рахунок.
 • Визначення місця гравця у таблиці проводитиметься кожні 10 хвилин автоматично для кожного клієнта, який зареєструвався в акції, залежно від виконання умов.
 • Учасник акції має право прийняти нараховані призи в особистому кабінеті у розділі «Бонуси» протягом 5 календарних днів з моменту їх нарахування. Якщо учасник не прийняв нарахований бонус у зазначений термін, він втрачає право на отримання цього бонуса.

Права та обов’язки учасників та адміністрації компанії

 • Учасник акції має право взяти участь в акції відповідно до цих правил; отримувати інформацію про терміни та умови проведення акції; отримати приз у разі визнання учасника переможцем; відмовитись від участі в акції.
 • Учасник зобов’язаний дотримуватись усіх умов цих правил.
 • Адміністрація компанії має право вимагати від учасника дотримання цих правил; відмовити будь-якій особі в участі в акції у разі порушення правил; відмовити переможцю у видачі призу у разі встановлення факту недотримання правил; розширити або змінити список призів.
 • Адміністрація компанії не несе відповідальності за перенесення термінів та помилки при проведенні акції; за невиконання (несвоєчасне виконання) учасниками своїх обов’язків, передбачених цими правилами; за помилки в роботі та інші технічні несправності операторів зв’язку (телефонного та інтернет), які безпосередньо обслуговують учасників та адміністрацію компанії; за отримання від учасників неповних та/або некоректних контактних та/або інших відомостей, необхідних для проведення акції; за неотримання від учасників листів, дзвінків або електронних повідомлень внаслідок технічних проблем та/або шахрайства в мережі інтернет та/або каналів зв’язку, що використовуються під час проведення акції; за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань перед учасниками акції внаслідок збоїв у телекомунікаційних та енергетичних мережах, дій шкідливих програм, а також недобросовісних дій будь-яких третіх осіб.

Особливі умови

 • Факт участі в акції означає повну згоду учасника із цими правилами.
 • З усіх питань, що стосуються акції, учасники можуть звертатися за контактами, зазначеними у розділі «Контакти» на сайті www.favbet.com.
 • В акції не можуть брати участь співробітники адміністрації та (або) компаній, особи, які будь яким іншим чином мають відношення до організації, підготовки та проведення акції, а також члени їхніх сімей.
 • У разі виявлення факту порушення учасником акції цих правил такий учасник виключається з участі в акції.
 • У спірних ситуаціях рішення адміністрації компанії є остаточним.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт