За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
3500 ₴
Відіграш
Термін відіграшу

З 4.12 по 02.01 букмекер пропонує кешбек-бонус, відсоток якого збільшується з кожним етапом. Всього їх три:

  • З 04.12 по 13.12 активуй бонус в меню профілю, внеси депозит на суму 200 гривень і отримай кешбек 10% на програш після закінчення періоду.
  • З 14.12 по 23.12кешбек 15%.
  •  З 24.12 по 02.01 кешбек 21%.

Враховуються ставки ординар з коефіцієнтом від 1.75 і сумою від 200 гривень на матчі з футболу, баскетболу, волейболу, тенісу, хокею, боксу або MMA. Максимальна сума кешбеку 3500 гривень.

Правила та умови

1. Пропозиція разова і доступна з 04 грудня по 02 січня для гравців із підтвердженою поштою.

2. Для активації бонусу необхідно активувати акцію в особистому кабінеті (Каса -> Мої бонуси -> Активувати), потім виконати необхідні умови. Кожен етап бонусів активується окремо.

3. Кешбек:

  • Мінімальна сума ставки для нарахування кешбеку становить 200 гривень в період дії акції. Кешбек поширюється на розраховані ставки ординар з коефіцієнтом від 1.75, зроблені після активації бонусу
  • Кешбек нараховується тільки за ставки, зроблені за реальні кошти
  • Максимальна сума нарахування кешбеку становить 3 500 гривень на реальний баланс
  • Акція доступна на події лайв і прематч з футболу, баскетболу, волейболу, тенісу, хокею, боксу або MMA
  • Сума кешбеку складатиме 10%, 15% і 21% від загальної суми програшу за кожен період дії акції. Під загальною сумою програшу мається на увазі сума ставок, що відповідають умовам акції, які були здійснені і розраховані в період дії акції, без урахування суми виграшів за цими ставками. Всі нарахування підлягають конвертації в USD валюту, що може вплинути на підсумкову суму нарахування

4. Уточнити конкретні суми для вашої валюти ви можете, звернувшись у службу підтримки. Всі нарахування підлягають конвертації в USD валюту, що може вплинути на підсумкову суму нарахування.

5. GG.Bet залишає за собою право припинити або призупинити акцію в будь-який час, а також анулювати бонусний баланс і виграші, отримані при конвертації бонусу.

6. Правила та умови підлягають розгляду і будь-яким змінам в будь-який момент проведення акції.

7. GG.Bet залишає за собою право на перевірку ігрової історії учасників акції, спроба зловживання акцією може призвести до дискваліфікації.

8. Одночасно може бути активним тільки один бонус. Ставки зараховуються одночасно тільки в відіграш одного бонусу. Активуючи якусь бонусну програму, ви автоматично деактивуєте попередню активну.

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт