За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Функція «Викуп ставки» від БК Mostbet

Скористалися 73 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Зайдіть в розділ «мої ставки» чи «історія ставок», скористайтеся функцією БК Mostbet «викуп ставки» та завчасно заберіть свої гроші.

Як це працює?

 • Пропозиція діє для всіх ставок типу «ординар», які поставлені в режимі Live і Prematch, що позначені спеціальним символом «викуп ставки».
 • Суму викупу ставки ви можете побачити поруч з потрібною ставкою в «історії ставок» або «мої ставки».
 • Під час підтвердження запиту на «викуп ставки» ставка буде розрахована миттєво та зазначена сума коштів буде зарахована на баланс вашого рахунку.

Строки проведення акції

Загальні строки проведення акції з 01.03.2020.

Учасники акції

Учасниками акції можуть бути лише ті користувачі, які зареєстровані на сайті БК Mostbet.

Порядок проведення акції

 • «Викуп ставки» – це функціонал, що пропонується організатором азартної гри, в рамках якої учасник азартної гри може змінити умови парі, що було попередньо укладено, шляхом використання спеціального коефіцієнту та визначення часу розрахунку події. Ціллю «викупу ставки» є фіксація результату ставки/кроку до моменту результату події згідно умов, які запропоновані організатором азартних ігор.
 • Пропозиція щодо «викупу ставки» діє для парі типу ординар з лінії на сайті як заздалегідь цих подій, так і під час їх проведення (live-ставки). Організатор залишає за собою право не робити пропозицію щодо «викупу ставки» на окремі матчі і/або результати. Пропозиція щодо «викупу ставки» є лише правом, а не зобов’язанням організатора азартної гри.
 • «Викупити ставку» можна після її здійснення учасником азартної гри і до тих пір, доки пропозиція «викупу» діє для цієї ставки. У деяких випадках пропозиція щодо «викупу ставки» може бути недоступною через технічні причини (відсутність можливості трансляції матчу, технічні помилки відображення рахунку і т. п.). Після усунення технічних проблем пропозиція щодо «викупу ставки» може бути відновлена. Організатор азартної гри не несе відповідальності за недоступність функціоналу «викупу ставки».
 • Ціна викупу відображається в купоні ставки. Ціна «викупу ставки» може змінюватись і розраховуватись окремо для кожного конкретного результату події на розсуд організатора.
 • Організатор залишає за собою право на скасування дії учасника азартної гри щодо «викупу ставки» в наступних випадках

Через технічні несправності;

 1. Ціна «викупу ставки» була заявлена некоректно;
 2. «Викуп ставки» було здійснено після того, як учаснику азартної гри став відомий результат події, на котру була зроблена ставка.
 3. У випадку скасування дії щодо «викупу ставки», розрахунок буде проводитись у відповідності з результатом спортивної події, на котру учасником азартної гри була зроблена ставка.
 • Організатор азартної гри залишає за собою право змінювати умови або не пропонувати функціонал щодо «викупу ставки» без пояснення причин.
 • Під час «викупу ставки» купони позначаються спеціальним статусом і не можуть брати участі в акціях та інших маркетингових активностях, а також не враховуються як крок (ставка) щодо відповідної інтерактивної ставки.

Приклад функціоналу «викупу ставки»

 • Учасник азартної гри укладає парі на суму 1000 грн на результат спортивної події П1 з коефіцієнтом 2.0.
 • Під час спортивної події ситуація розвивалась за вигідним для учасника парі сценарію, і коефіцієнт змінився з 2,0 на 1,4. Учасник парі може дочекатись завершення спортивної події в очікуванні отримання повної суми потенційного виграшу (2000 грн); або ж він може «викупити ставку» в поточний момент, і гарантовано отримати частину від потенційного виграшу (1200 грн*).
 • Функціонал працює і в зворотному напрямі
 • Учасник азартної гри укладає парі на суму 1000 грн на результат спортивної події П1 з коефіцієнтом 2,0.
 • Під час спортивної події ситуація розвивалась за невигідним для учасника парі сценарію, і коефіцієнт змінився з 2,0 на 3,0. У такому випадку учаснику парі можуть запропонувати «викуп ставки», в процесі реалізації якого учасник парі збереже частину власної ставки (500 грн*)

*суми зазначені для прикладу, і можуть відрізнятись від запропонованих на сайті при подібних обставинах спортивної події. Під час розрахунку суми «викупу ставки» застосовується спеціальний коефіцієнт, значення якого прямо залежить від обставин спортивної події на цей момент момент часу.

 • Учасник може застосувати функціонал викупу ставки для безмежної кількості ставок.

Інші положення

 1. У випадку виникнення спорів щодо права участі, отримання призів і чинних умов участі, остаточне рішення ухвалюється організатором акції. Таке рішення є обов’язковим для виконання і не підлягає оскарженню учасником чи будь-якою третьою стороною.
 2. Рішення організатора акції щодо усіх питань, які пов’язані з проведенням акції, а також результати проведення акції вважаються остаточними та діють на всіх учасників акції після публікації на сайті БК Mostbet.
 3. Якщо організатор акції виявить, що він став жертвою шахрайства чи відмивання грошей, то він має право анулювати право учасника щодо участі в акції. Будь-яке порушення чинних правил веде до анулювання участі, а також до застосування додаткових заходів, спрямованих на уникнення подібних дій.
 4. Правила чинної акції можуть бути змінені і доповнені як в період її проведення, так і в будь-який інший час.

Плюси і мінуси

 • Можливість зменшити потенційні втрати або зафіксувати прибуток по ставці ще до завершення події
 • Прості умови використання опції
 • Повністю автоматична система розрахунку, заснована на поточних коефіцієнтах
 • Доступні не всі події та ринки
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт