За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська компанія Interbet дозволяє не чекати остаточного результату події, на яку ви зробили ставку, щоб виграш опинився у вашій кишені.

Необхідно лише вибрати ту ставку, якій ви бажаєте зробити «Страховку», і ви отримаєте вашу суму незалежно від результату події.

Можливість «Страховки» діє для всіх ставок типу ординар і експрес, розміщених у режимах Live і прематч. Функція «Страховка» доступна для всіх ставок, навпроти яких ви побачите особливий знак «Страховки».

Як розраховується сума «Страховки»

Приклад ординарної ставки

Ви робите ставку розміром в 1 000 доларів на перемогу України в футбольному матчі проти Молдови, з коефіцієнтом 2.2. У разі перемоги виграш складе 2 200 доларів (1 000 x 2.2 = 2 200).

Після розміщення ставки коефіцієнт на П1 знижується з 2.2 до 1.5. У цьому випадку програма розраховує відношення коефіцієнтів (2.2 / 1.5), яке множиться на суму ставки, потім з отриманого результату вираховується встановлена ​​організатором визначена комісійна плата, яка дорівнює 7.5%: (2.2 / 1.5 x 1 000) – 7.5% = 1 357. Таким чином ви маєте можливість взяти отриману за допомогою «Страховки» суму, 1 357 доларів до того, як стане відомий остаточний результат події.

У разі підвищення коефіцієнта програма розраховує суму «Страховки» тим же способом, тим самим знижуючи розмір можливого програшу.

Приклад експрес-ставки

Ви робите експрес в 1 000 доларів на 3 події, із загальним коефіцієнтом 5.8.

1-а подія (Тотал більше 2.5) – 1.6

2-а подія (П2) – 1.3

3-я подія (П1) – 2.8

У разі перемоги виграш складе 5 800 доларів (1 000 x 1.6 x 1.3 x 2.8 = 5 800).

Якщо дві з трьох подій вашого експресу вже виграли, і у вас є сумніви щодо результату 3-ї події або ви просто не бажаєте чекати її завершення, ви можете скористатися можливістю «Страховки», взявши ваш виграш до того, як стане відомий результат.

Якщо за цей час коефіцієнт на П1 3-ї події знижується з 2.8 до 2.3, то виграш розраховується наступним чином:

Загальний коефіцієнт ділиться на змінений коефіцієнт 3-ї події (5.8 / 2.3), отримане відношення множиться на суму ставки, потім із загального результату вираховується встановлена ​​організатором визначена комісійна плата, яка дорівнює 7.5%: (5.8 / 2.3 x 1 000) – 7.5% = 2 342. Таким чином ви маєте можливість забрати отриману за допомогою «Страховки» суму в 2 332 доларів до того, як стане відомий результат події.

У разі підвищення коефіцієнта програма розраховує суму «Страховки» тим же способом, тим самим знижуючи розмір можливого програшу.

Повернути ставку «Страховкою»

Скориставшись можливістю «Страховки», ви можете також повернути суму вашої ставки в тому випадку, якщо коефіцієнти залишилися незмінними. В цьому випадку із суми вашої ставки лише вираховується встановлена ​​організатором комісійна плата.

Організатор має право на свій розсуд обмежувати, припиняти дію «Страховки», тимчасово або на невизначений термін, а також має право змінювати розмір комісійної плати.

Плюси і мінуси

  • Можливість застрахувати ставку до закінчення спортивної події
  • Автоматизована система розрахунку доступної суми
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт