За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

БК BAZABET пропонує зареєстрованим клієнтам бонус у вигляді фрібета. Він нараховується у якості подарунка на бонусний рахунок гравця і може використовуватися для складання експресів.

Деталі і умови

  1. Взяти участь в акції можуть гравці, які зареєструвалися на сайті BAZABET.
  2. В акції беруть участь ставки експрес.
  3. Беручи участь в акції, клієнт погоджується з умовами, а також із загальними правилами і положеннями компанії BAZABET.
  4. BAZABET залишає за собою право змінити або скасувати акцію без попередження. Також на свій розсуд BAZABET може обмежити або відмовити гравцям в можливості брати участь в акції.
  5. За запитом користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації. У разі відмови надати документи бонусна пропозиція і виграш анулюються. Компанія має право в будь-який час вимагати фото користувача зі своїм документом.
  6. Пропозиція не може бути використана в комбінації з іншими акціями або спеціальними пропозиціями.
  7. У разі виграшу з використанням бонусу, сума бонусної ставки буде вирахувана з виграшу. Приклад: експрес ставка 100 грн на 3 події з коефіцієнтами 2.0, 1.6 і 2.4. Розрахунок: (100×2.0x1.6×2.4) = 768 грн, на рахунок компанії повертається сума бонусної ставки – 100 гривень. Фактичний виграш гравця – 668 грн.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт