За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Недоступний

Фрібет на будь-який смак від БК Pin-up bet

Скористалися 5 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
2000 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
7 днів

БК Pin-Up.bet пропонує нові фрібети — обирайте той, що вам до вподоби й заряджайте на перемогу!

Активуйте будь-який із цих промокодів у розділі «Бонуси» Вашого профілю, а потім зробіть кваліфікуючу ставку. Фрібет буде зарахований вам після її розрахунку.

Промокод Мінімальна сума ставки Максимальна сума фрібету
JAN10FB 20 UAH 200 UAH
JAN50FB 200 UAH 1 000 UAH
JAN100FB 1 000 UAH 2 000 UAH

Умови:

 • Беруть участь тільки ставки з 3 і більше подіями (коефіцієнт кожної від 1.99 і вище);
 • Розмір фрібету дорівнює сумі кваліфікуючої ставки (100%);
 • Фрібет має бути використаний упродовж 168 годин (7 днів) після отримання;
 • Акція діє з 27 до 31 січня, до 22:59;

Можна отримати тільки один фрібет. Після активації одного з промокодів, інші два автоматично стануть недоступні

 1. В акції беруть участь тільки зареєстровані користувачі Pin-Up.bet.
 2. Для отримання фрібет-бонусу необхідно активувати один з промокодів на вибір і зробити кваліфікуючу ставку — експрес із 3 подіями (коефіцієнт кожної — 1.99 або вище. Розрахунок за кваліфікуючою ставкою має бути отриманий до 01.02.2021, 22:59 (20:59 UTC).
 3. Мінімальна сума ставки й максимальна сума фрібету залежать від промокоду і вказані в описі до акції.
 4. Після активації одного з промокодів, інші будуть недоступні.
 5. Фрібет (безкоштовна ставка) — це бонус клієнта за участь в акціях, спеціальних пропозиціях тощо. Від звичайної ставки він відрізняється тим, що під час здійснення парі Ви не ризикуєте своїми грошима. Під час розрахунку ставки зробленої на фрібет, на баланс Вашого рахунку зараховується чистий виграш, без урахування суми безкоштовної ставки. Наприклад:
  Зроблено ставку на 1 000 UAH з балансу «фрібету» на коефіцієнт 1.95.

  У разі виграшу цієї ставки, виграш розраховується:
  1 000 UAH x 1.95 = 1 950 UAH.
  Далі 1 950 UAH — 1 000 UAH (сума ставки) = 950 UAH.
  Отже, 950 UAH — це сума, яка буде автоматично переведена на основний баланс клієнта (тобто «виграш за фрібетом»).
 6. Якщо учасник зробив більше за одну ставку, яка відповідає умовам акції, то кваліфікуючою ставкою вважатиметься так, розрахунок за якою відбувся першим, незалежно від хронології розміщення ставок.
 7. Фрібет зараховується на баланс лише після розрахунку кваліфікуючої ставки. Якщо гравець скористався опцією дострокового розрахунку (страховкою), то така ставка не буде зарахована як кваліфікуюча й не братиме участь у бонусній акції.
 8. Ставки, до яких застосовувався «Чек-редакт», можуть бути зараховані, як кваліфікуючі, для отримання фрібету, але тільки в разі, якщо фінальна версія ставки після редагування здатна задовольняти вимоги щодо кваліфікуючих ставок акції.
 9. Для отримання фрібету потрібно зробити вказану в правилах кваліфікуючу ставку.За одну ставку може бути нарахований лише один фрібет. Якщо в клієнта одночасно активовано кілька промокодів із фрібетом за кваліфікуючу ставку, то для отримання кожного фрібету необхідно зробити ставки окремо (в хронологічному порядку, за часом активації).
 10. При отриманні фрібету НЕ зараховуються ставки що отримали статус «повернення» або «часткове повернення».
 11. Зверніть увагу, що для отримання фрібету НЕ зараховуються ставки, які отримали статус «повернення» або «часткове повернення». Під час розміщення кваліфікуючої ставки рекомендуємо уникати результатів, за якими допускається повернення ставки («фора з нулем», «тотал більше ніж 3» та ін.). Підходять ставки на результати «переможець матчу», «подвійний шанс», «тотал більше ніж 3.5» і інші, які не можуть бути розраховані з коефіцієнтом 1.
 12. Гравець може отримати лише один фрібет за цією акцією.
 13. Фрібет має бути використаний (проставлений) упродовж 168 годин (7 днів) із моменту отримання.
 14. Уся сума активного в клієнта фрібету має бути використана однією ставкою на будь-яку подію в розділі спортивних ставок.
 15. Ця пропозиція діє для тих клієнтів, у яких зареєстрований тільки один ігровий рахунок.
 16. Фрібет, що нарахований на рахунок клієнта, може бути використаний тільки для ставок на спортивні чи інші події, представлені в розділі «Лайв» і «Лінія».
 17. Якщо сума чистого виграшу з фрібет ставки перевищує 100-кратний розмір від початкової суми отриманого фрібету, то на реальний рахунок буде переведена тільки сума чистого виграшу в х100 розмірі, а решта суми буде анульована при переведенні.
 18. Фрібет доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу.У разі виникненні підозр у порушенні правил і/або створення підроблених рахунків, ігрових груп і т. д., Компанія залишає за собою право анулювати видані цим рахунками фрібети та виграші, а самі рахунки закрити.
 19. Компанія залишає за собою право провести процедуру верифікації власника ігрового рахунку, а також призупинити нарахування фрібету на час проведення процедури верифікації.
 20. Ці умови можуть бути змінені та доповнені як у період проведення Акції, так і в будь-який інший час.
 21. Акція має розважальний характер. Компанія залишає за собою право анулювати бонус, якщо виявить застосування стратегій, які на свій розсуд, вважає зловмисними, серію ставок від клієнта або групи клієнтів, які призводять до гарантованого прибутку, а також інших порушень чесності гри.
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт