За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Ексклюзивне страхування ставки (до 700 грн) від GGbet

Скористалися 34 людей
Скопіювати промокод
br700
Взяти участь
Сума бонуса
700 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
5 днів

Отримай страховку ставки сумою до 700 грн від ГГбет!. Для того, щоб її отримати, тобі потрібно:

 • Активувати промокод br700
 • Сума мінімального депозиту – 10 євро
 • Отримати страховку ставки одинар з коефіцієнтом від 1.75 або експрес (мінімальна кількість подій – 3, загальний коефіцієнт від 2,6) з розділів Спорт та Кіберспорт до 700 грн!

Правила та умови

 1. Пропозиція разова і доступна тільки для гравців з підтвердженою поштою. Бонус діє лише на перший депозит.
 2. Обов’язковою умовою отримання бонусу є активація бонусу перед поповненням рахунку на суму. Мінімальний необхідний депозит має бути здійснений протягом 5 днів після активації бонусу, інакше термін його дії закінчиться.
 3. Максимальна сума ставки після першого депозиту 700 грн коефіцієнт – від 1,75; щонайменше трьох подій із загальним коефіцієнтом від 2.6. Ставка має бути здійснена реальними засобами та розрахована в рамках дії періоду промо (5 днів з моменту активації бонусу).
 4. Буде зараховано першу ставку після активації бонусу та здійснення першого депозиту, яка відповідає умовам
 5. У разі програшу ставки, що відповідає цим умовам, сума ставки автоматично повернеться на бонусний рахунок з вейджером x2
 6. У разі виграшу такої ставки її сума не буде повернена
 7. Для виведення бонусних коштів та/або будь-якого виграшу в результаті використання бонусних коштів, користувачеві необхідно зробити ставки на загальну суму не менше ніж у 2 рази, що перевищує отриманий бонус протягом 5 днів з моменту його отримання
 8. Максимальна сума реальних коштів, отриманих після відіграшу беттінг-бонуса, дорівнює сумі застрахованої ставки. Залишок бонуса підлягає списанню при конвертації бонуса на реальний баланс.
 9. У разі невиконання умов відіграшу бонуса в зазначений термін, бонусний рахунок і кошти бонусного балансу будуть списані.
 10. Бонусні кошти можна використовувати для ставок лише за умови відсутності коштів на реальному балансі.
 11. Виграш зі ставок, які були зроблені з використанням бонусного і реального балансів, буде розподілено пропорційно. Виграш зі ставок, які були зроблені з бонусного балансу, буде зарахований на бонусний рахунок, а виграш зі ставок, які були зроблені з реального балансу, буде зарахований на реальний баланс.
 12. У разі виведення реальних коштів, невідіграний бонус буде списаний.
 13. Уточнити конкретні суми для вашої валюти ви можете, звернувшись до служби підтримки. Усі нарахування підлягають конвертації в валюту USD, що може вплинути на підсумкову суму нарахування.
 14. GG.Bet залишає за собою право припинити або призупинити акцію в будь-який момент проведення акції, а також анулювати бонусний баланс і виграші, отримані при конвертації бонуса.
 15. Виведення реальних коштів, отриманих шляхом відіграшу бонуса, може стати причиною для верифікації. Якщо верифікація не буде пройдена успішно, запит на виведення коштів буде відхилено.
 16. GG.Bet залишає за собою право на перевірку ігрових історій учасників акції, спроба зловживання акцією може призвести до дискваліфікації.

  Плюси і мінуси

  • Акція довготермінова
  • Можливість отримати до 700 грн
  • Простий відіграш
  • Не виявлено
  Найкращі бонуси від РБ
  Коментарі
  РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
  Вас буде перенаправлено на сайт
  Перейти на сайт